Açıköğretim Fakültesi Sınavları Sistemi

Anasayfa Haberler 27 Haziran 2012
Açıköğretim Fakültesi Sınavları Sistemi

Açıköğretim Fakültesi Sınav Sistemi. ÖSYM sınavları yakın bir geçmişte gis.osym.gov.tr adresinden yapılan girişler neticesinde görevlendirme yapılıyordu. Öğretmenlerin en büyük sıkıntılarından biri ise Açıköğretim Fakültesi sınavları için böyle bir sistemin olmaması ve sınav görevlerinin sadece okullarında sınav yapılan öğretmenlere çıkmasıydı.

Sonunda istenen oldu. ÖSYM’nin sistemine benzer bir sisteme Anadolu Üniversitesi de geçti. Açıköğretim sınavlarında görev almak isteyen öğretmenler artık yeni sistem aracılığıyla sisteme girip görev tercihinde bulunabilecek.

Açıköğretim Anadolu Üniversitesi Sınav Görevlisi Sistemi

Peki sınavlarda görev almak için ne yapmanız gerekiyor?  Öncelikle http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ adresine giriş yapmalısınız.

Anadolu Üniversitesi Sınavları

Karşınıza resimdeki gibi bir pencere gelecek. Burada yeni üyelik butonuna tıklayın. Aşağıdaki resimde görülen ekrana ulaştığınızda ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Açıköğretim Fakültesi Sınav Görevi

Telefonunuza kısa mesaj yoluyla sisteme giriş yapabilmeniz için bir şifre gönderilecek. Ana sayfaya dönün yani  http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ bu adrese giriş yapın ve kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapın. Daha sonra bazı kısımları doldurmanız gerekecek. Bunların başında iban , adres bilgileriniz geliyor.

Açıköğretim Sınav Görevi Sistemi

Tabii ki sağ üst kısımda yer alan kısma fotoğraf eklemek için “+” simgesine tıklayın ve bilgisayarınıza daha önce yüklenmiş olan bir fotoğrafınızı sisteme yükleyin. Bu arada fotoğrafın jpeg formatında olması gerektiğini belirtelim.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavlarında görev almak isteyen öğretmenlerin bundan sonra sınav tercihlerini bu sistem aracılığıyla yapması gerekecek.

Eğer görevli olduğunuz kurum kısmında eskişehir havuz gibi bir ibare var ise bu sınavlarda görev alamayacaksınız anlamına gelir bu durumda görev yaptığınız kuruma giderek kayıt yaptırmanız gerekiyor.

REKLAMLARLeave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel