Bilyoner Audi TT çekilişi

Anasayfa Çekiliş 28 Nisan 2011
Bilyoner Audi TT çekilişi>
Bilyoner’den iddaa oynayın 1 Audi TT, 30 iPad çekilişine kazanma şansı yakalayın…
1 Mart – 30 Nisan 2011 arasında 1 Audi TT veya 30 iPad’den birini kazanma şansı yakalamak için:
- Kampanyaya katılın,
– Bilyoner.com’da iddaa oynayın,
– Her 2 TL’lik iddaa oyununuzla 1 çekiliş hakkı,
– Toplamda oynadığınız her 100 TL’lik iddaa oyunu için ilave 10 çekiliş hakkı kazanın!
Üstelik kampanya döneminde Bilyoner.com’a yeni üye olan kişiler, kampanyaya katılımlarını takiben 1 çekiliş hakkı kazanıyor!
Önemli: Hesabım menüsü, kişisel bilgilerim sayfasında yer alan adres ve telefon bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Kampanya ile çekiliş hakkı kazanan kişilerin bu bilgilerinin mutlaka dolu ve doğru olması gerekmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular:Kampanya hangi tarihler arasındadır?
Bu kampanya 1 Mart 2011 saat 00:00’da başlar, 30 Nisan 2011 23:59’da sonra erer.
Kampanyaya nasıl katılabilirim? Ne zamandan itibaren çekiliş hakkı kazanırım?
Kampanyadan yararlanmak için kampanya sayfasında yer alan katılım butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılım günü oynanan tüm iddaa kuponları kampanya kapsamına dahil edilir.
Kampanya ile nasıl çekiliş hakkı kazanırım?
iddaa oyunu oynayarak; katılımcılar kuponlarındaki her 2 TL için 1 çekiliş hakkı kazanırlar. Çekiliş hakkı hesaplamaları kupon bazlı yapılmaktadır. Ayrıca katılımcılar kampanya katılımları sonrası kampanya döneminde oynadıkları toplamda her 100 TL iddaa oyunu için +10 çekiliş hakkı daha kazanırlar.
Örnek 1: Kuponda her 2 TL için 1 çekiliş hakkı
11 TL’lik iddaa kuponu size 5 çekiliş hakkı kazandırır.
Örnek 2: Toplamda her 100 TL için ilave 10 çekiliş hakkı
5 Mart’ta kampanyaya katıldınız ve 5 Mart – 20 Mart tarihleri arasında toplam 255 TL iddaa oyunu oynadınız. 255 / 100 = 20 ilave çekiliş hakkı daha kazanırsınız. Daha sonra 23 Nisan’da 45 TL oynadığınız takdirde (55+45 toplamda 100 TL’ye ulaşarak) ilave 10 çekiliş hakkı daha kazanırsınız.
Yeni Üyelik ile; kampanya döneminde yeni üye olan katılımcılar ilave bir çekiliş hakkı kazanırlar.
Kampanya ile kazandığım çekiliş haklarımı nasıl öğrenebilirim?
Bilyoner.com’a üye girişi sonrası kampanya sayfasından takip edebilirsiniz. Bilgiler bir gün öncesi bilgileri içerir ve her gece güncellenmektedir.
Çekilişe ait bilgiler nelerdir?
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 17/02/2011 tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.02-401.02.99-412-1640 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Kampanya 01.03.2011 (saat:00:00) – 30.04.2011 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında www.bilyoner.com internet sitesine giriş yapan bilyoner.com üyeleri kampanya katılım butonuna tıkladıktan sonra, www.bilyoner.com internet sitesi , BilyonerLive, WAP, JAVA, SMS, iPhone, Digiturk Kanal 575 bilyoner.com televizyon kanalı ve Müşteri Hizmetleri oyun kanallarında tek seferde en az 2 TL ve katları tutarında iddaa oyunu oynayanlara her 2 TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Katılımcılar toplamda oynadıkları her 100 TL’lik iddaa oyunu için de ek olarak 10 çekiliş hakkı kazanırlar. Çekiliş hakkı hesaplamaları kupon bazlı yapılmaktadır. Ayrıca kampanya döneminde üye olmak istiyorum butonunu tıklayıp ad soyad,adres ve diğer bilgileri doldurarak ücretsiz yeni üye olan bilyoner.com üyeleri 1 çekiliş hakkı kazanırlar. Üyelerin Kampanyaya katıldığı gün ve sonrasında oynanan kuponlar kampanyaya dahil edilir. Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 2011 model AUDI TT 1.8 TFSI 160 hp Man Silindir hacmi (cm3 ) 1781 cm3 araba ,30 adet APPLE MB292TU/A IPAD 16 GB WI-FI verilecektir. Çekiliş 10 Mayıs 2011 Saat:11.00’de Profilo Alışveriş Merkezi Teras Cafe -Cemal Sahir Cad. No:33 K. 3 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 13 Mayıs 2011 tarihinde Akşam gazetesinde, www.bilyoner.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 28/05/2011 yedek talihlilerin 12/06/2011’dir.Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Maçların veya koşuların ilgili kurumlarca ertelenmesi veya iptal edilmesi veya oyun dışı bırakılması nedeni ile iptal edilen kuponlar ile kişinin kendi isteğiyle iptal ettiği kuponlar kampanyaya dahil değildir.Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Bilyoner çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hediye devredilemez.İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
BilyonPuan ile oynadığım kuponlar kampanyaya dahil midir?
Dahildir.
Mobil ödeme ile aktarıdığım BilyonPuanlarla oynadığım kuponlar kampanyaya dahil midir?
Dahildir.
İptal edilen ve bedel iadesi yapılan kuponlar kampanyaya dahil midir?
Dahil değildir.
İddaa dışındaki şans oyunları kampanyaya dahil midir?
Dahil değildir. TJK kuponları, Milli Piyango biletleri ve SporToto kuponları çekiliş hakkı kazandırmaz.
Ayrıntılar burada
REKLAMLARLeave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel