REKLAMLARDalin Resim Yarışması 2013. Dalin 5-11 yaşları arasında çocukların katılabildiği ve 30 Mart 2013 tarihine kadar katılabileceğiniz bir resim yarışması düzenledi.

“Biz doğayı korursak doğada bizi korur” konulu resim yarışmasında istediğiniz tarzda resim ile katılabiliyorsunuz. Resim boyutları 35×50 cm ebatlarında olmalı.

Dalin Resim Yarışması Sonuçları ise 23 Nisan 2013 tarihinde sitemizden duyurulacak.

Dalin Resim Yarışması 2013 Katılım Koşulları

Dalin Resim Yarışması

Dalin Resim Yarışması

Dereceye girsin girmesin hiç bir resim iade edilmeyecek ve telif ücreti talepinde bulunulamayacaktır. dalinresimyarismasi.com adresinde bulunan bilgi formu doldurulup çıktısı alınarak resmin arkasına yapıştırılacaktır. Dalin Resim Yarışması Bilgi Formu için tıklayın

Dalin Resim Yarışması 2013 Ödülleri

Birinciye Apple iPad , ikinci ve üçüncüye netbook hediye edilecek. Ayrıca ilk 50 resim sergilenecek. Bunun dışında en çok resim gönderen üç okula ise Dalin tarafından resim atölyesi kurulacaktır.

Dalin Resim Yarışması 2013 hakkındaki görüşlerinizi ve beklentilerinizi yorum yoluyla bildirebilirsiniz.

pandoraYarışma
Dalin Resim Yarışması 2013. Dalin 5-11 yaşları arasında çocukların katılabildiği ve 30 Mart 2013 tarihine kadar katılabileceğiniz bir resim yarışması düzenledi. 'Biz doğayı korursak doğada bizi korur' konulu resim yarışmasında istediğiniz tarzda resim ile katılabiliyorsunuz. Resim boyutları 35x50 cm ebatlarında olmalı. Dalin Resim Yarışması Sonuçları ise 23 Nisan 2013 tarihinde sitemizden...