Fırsat Haber

Çekiliş sonuçları, indirimler, kampanya haberleri

Ferhat Göçer Tuzla Konseri

Ferhat Göçer Tuzla Konseri. Tuzla Belediyesi bu yıl ikinci kez düzenlediği ve gelenekselleştirmeye çalıştığı köfte şenliği için ünlü sanatçı Ferhat Göçer’i Tuzla’lılarla buluşturacak.

Tuzla Belediyesi tarafından bu sene 2’cisi gerçekleşecek Köfte Şenliği’nde  30.000 kişiye ekmek arası köfte ve ayran ücretsiz olarak dağıtılacak.

Egemen Bağış’ın da katılacağı Köfte Şenliği 24 Haziran 2012 Pazar günü Tuzla Sahil Tören Alanı’nda gerçekleştirilecek. 20 köfte restaurantı açacakları standlarla katılımcılara köfte ikram edecek.

Birçok etkinlik ve yarışmanın yapılacağı köfte Şenliğinde, sanatçı Ferhat Göçer, bir konser verecek.

Ferhat Göçer Tuzla Konseri

Ferhat Göçer Tuzla Konseri Tuzla’lılar Tuzla Sahil Tören alanında saat 20:30’da Ferhat Göçer konseri ile stres atacak.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, şenlik ile ilgili tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirterek, “herkesi köfte şenliğine, ekmek arası köfte yemeye davet ediyoruz” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın programı nedeniyle katılamadığı konserde Tuzla’lılar ve çevre ilçelerden gelenler stres attı.

Konser programında halı saha turnuvasında birinci olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne kupası eski Fenerbahçeli futbolcu Halit Bulut tarafından verildi.

Konsere vaktinde yetişemeyen Ferhat Göçer’in Tuzla girişinde bir trafik kazası meydana gelmesi nedeniyle trafiğe takıldığı belirtildi. Ferhat Göçer’in gecikmesi nedeniyle vokalisti boşluğunu doldurmaya çalışırken Tuzla Tören Alanını dolduran yaklaşık 11 bin seyirci sabırsızlandı.

Ferhat Göçer’in sahneye çıkması ile tüm Tuzla’lılar sanatçıyla birlikte dev bir koro oluşturdu.

Yorumlar

Loading Facebook Comments ...

6 Yorum

Add a Comment
  1. ewtt gökçe şarkiları ve modelinn şarkılarınıı söledii ve ferhat göçere biri domate fırlattı ferhat göçerdee bnde çıkınca sni salatalıklıycam dedii

  2. Kadın harbiden iyiydi bence biraz sahne tecrübesi daha kazansa manyak olur

  3. ya ferhat göçer harikaydı yine ama geç kaldığı için çıkan o kadın bir ara hiç inmeyecek sandım sahneden

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Çekiliş sonuçları ve kampanyalar © 2014 Frontier Theme