Hepsiburada. com Yılbaşı Kampanyası

Anasayfa Kampanya 08 Aralık 2011
Hepsiburada. com Yılbaşı Kampanyası>

Hepsiburada.com’un ‘2012’nin En Güzel Hediyesi Senden Gelsin’ temalı Yılbaşı kampanyası başladı. Kampanya kapsamında kullanıcılar 360 bin üründen birini sevdiklerine hediye edebiliyor. Üstelik hediye seçmekte zorlanan kullanıcılar için Facebook’ta Hediye Makinesi uygulamasını başlatan Hepsiburada.com hediye seçmeyi hem daha zevkli hem de daha kolay hale getiriyor.

Hepsiburada.com online alışverişe getirdiği yeniliklere AVM’lerde görmeye alıştığımız ‘tematik alışveriş’ kavramını katıyor. Bu sayede müşterilerine sunduğu ‘eşsiz alışveriş deneyimi’ne yeni bir boyut kazandırıyor.

Hepsiburada.com, yılbaşına özel olarak hazırladığı ‘2012’nin En Güzel Hediyesi Senden Gelsin’ temalı kampanya kapsamında 360 bin üründen oluşan zengin bir katalog sunuyor. Kampanyanın en dikkat çekici özelliği, ihtiyacınıza göre hediye seçmeyi kolaylaştırması. Müşteriler;

· Önce hediye edecekleri kişinin ilgilendiği temayı seçiyor.

· Seçimlerini, fiyat aralığı, ürün özellikleri ve markaya göre daraltabiliyor.

· Ürünleri, yorumlar ve müşteri puanına göre sıralayabiliyor, ayrıntılı olarak inceleyebiliyor.

Üstelik “Süper hızlı gönderi” ürünleri 24 ile 48 saat içinde müşterilere ulaşıyor. Ayrıca, ücretsiz kargolar, indirimler gibi avantajlı kampanyalar, herkese uygun ödeme seçenekleri de yılbaşında size ve sevdiklerinize en güzel hediyeyi sunma fırsatı veriyor.

Hediyenizi Facebook sayfasındaki Hediye Makinesi ile kolayca seçin

‘2012’nin En Güzel Hediyesi Senden Gelsin’ kampanyasını sosyal medyaya da taşıyan Hepsiburada.com, Facebook sayfasında yer alan Hediye Makinesi ile kullanıcıların hediye seçmesini kolaylaştırıyor.

Farklı bir alışveriş deneyimi yaşatan bu uygulamada kullanıcılar Facebook sayfasında hediye alacakları kişinin tarzını seçiyor. Hediye Makinesi kullanıcının seçimine uygun ürünleri öneriyor. Üstelik önerilen ürünü beğenmediği veya değiştirmek istediği takdirde Hediye Makinesi’nin kolunu istediği kadar çekerek hediye edeceği doğru ürünü seçebiliyor.

Uygulamaya www.hepsiburada.com/hepsiburada adresini ziyaret ederek katılabilirsiniz.

REKLAMLARLeave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co