Fırsat Haber

Çekiliş sonuçları, indirimler, kampanya haberleri

Kipa Babalar Günü Kompozisyon Yarışması

Çiğli, Balçova, Edremit, Konya, Aydın, Kuşadası, Salihli, Torbalı, Yalova, Silivri, Keşan, Derince, Edirne, Çorlu, Çanakkale, Çerkezköy, Adapazarı, Lüleburgaz, Mersin, Antalya Kipa AVM’lerinde 1-16 Haziran 2013 tarihleri arasında “Babalar Günü” temalı bir kompozisyon yarışması düzenleniyor. Yarışmada her AVM’de yarışacak çocuklardan birinci, ikinci ve üçüncüye hediye çeki ödülü var.

7-12 yaş arası çocukların katılabileceği kısa kompozisyon yarışmasında amaç babaları anlatmak. “Benim Babam Yılın Babası!” adlı kısa kompozisyon yarışmasına katılmak için AVM içindeki masalara kayıt yaptırmak ve ardından en az 50 kelime ile babanızı anlatmanız gerekiyor.

Kipa Babalar Günü Yarışması

Kipa Babalar Günü Yarışması ödülleri!

Birinciye 500 TL, ikinciye 250 TL, üçüncüye 100 TL’lik hediye çekleri verilecek. Toplamda 20 mağazada 60 çocuk bu ödüllere hak kazanacak. Yarışma sonucu kazananlara telefonla bildirilecek ve yarışmaya katıldıkları AVM’den ödüllerini alabilecekler.

Yorumlar

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Çekiliş sonuçları ve kampanyalar © 2014 Frontier Theme