Koroplast Şans Torbası çekilişine katılın, hediyeler kazanın

Anasayfa Çekiliş 04 Temmuz 2013
Koroplast Şans Torbası çekilişine katılın, hediyeler kazanın>

Koroplast araba çekilişi yapacak. Koroplast neyd? Biliyorum ama aklıma gelmedi diyenler varsa söyleyelim hepimizin evinde kullandığı çöp torbasının en meşhur markası koroplast ve sessiz sedasız bir çekiliş gerçekleştiriyor. Yaptığı çekilişten sonra tüh nasıl kaçırdım dememek için elinize aldığınız o kutulara dikkat etseniz iyi olur. Kutuların içinde bir şifre olacak. İşte o şifre size son model bir Renault Clio kazanma şansı verebilir.

01.04.2013 Saat: 00.01 – 13.09.2013 Saat: 23.59 tarihleri arasında Türkiye genelinde şans torbası logolu Koroplast ürünlerinin herhangi birini aldıklarında paketlerin içerisinde dışarıdan görünmeyecek şekilde bulunan şifreyi, GSM no, ad-soyad ve adres bilgileri ile birlikte ücretsiz olarak www.koroplastsanstorbasi.com internet sitesindeki forma giriş yapan müşterilere hak ettikleri kadar (krp.prem.çöp.küçük.*şans tor, krp.prem.çöp.orta.*şans tor, krp.prem.çöp.büyük.*şans tor, krp.eko.çöp.mini*şans tor, krp.eko.çöp.orta*şans tor, krp.eko.çöp.büyük*şans tor, krp.eko.çöp.battal*şans tor* için 1 ÇEKİLİŞ HAKKI ,krp.prof.çöp.battal.*şans tor, krp.eko.çöp.jumbo*şans tor, için 2 ÇEKİLİŞ HAKKI, krp.prof.çöp.jumbo.*şans tor,için 3 ÇEKİLİŞ HAKKI, krp.prem.çöp.battal.*şans tor, için 4 ÇEKİLİŞ HAKKI, krp.prem.çöp.jumbo.*şans tor için 5 ÇEKİLİŞ HAKKI ) çekiliş hakkı sistem tarafından otomatik olarak verilecek

 

Koroplast çekilişine katılmak için yapmanız gerekeni tekrar edelim.

Paketin iç kısmında bir şifre bulacaksınız bu şifreyi www.koroplastsanstorbasi.com sitesinde forma girmeniz gerekecej tabi diğer bilgilerinizle.

Koroplast araba çekilişi 2013

Koroplast çekilişi ne zamana kadar geçerli?

Koroplast çekilişine katılma işleminizi 13.09.2013 tarihine kadar yapabilirsiniz.

Koroplast çekilişi ne zaman yapılacak?

Çekiliş; 25.09.2013 tarihinde saat 10.30’da yapılacak.

Koroplast çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Koroplast araba çekilişi sonuçları 27.09.2013 tarihli Radikal gazetesinde ilan edilecek.

Koroplast çekilişinde verilecek ödül nedir?

Çekilişte 1 kişi 2013 Model Renault Yeni Clio Touch 1.5 DCI 75BG kazanacak.

REKLAMLAROne Response to “Koroplast Şans Torbası çekilişine katılın, hediyeler kazanın”

  1. musa says:

    kampanya halen geçerlimi

Leave a Reply

Portal Teması : Wptr.Co