REKLAMLARMagnum Şifre Aston Martin çekilişi. Magnum 2012 yazı için beklenen kampanyasını sonunda açıkladı. Magnum şifrelerini göndermeniz durumunda son model bir Aston Martin kazanma şansı yakalayacaksınız. Magnum Aston Martin çekilişi için yapmanız gerekenler haberin devamında…

Magnum şifre Aston Martin verecek. Magnum Aston Martin çekilişi için yapmanız gereken ise çok basit Magnum çubuklarında yer alan şifreleri 04.06.2012 tarihinde başlayacak kampanya katılım süreci 28.08.2012 tarihi gün bitiminde sona erecek. Ayrıca Magnum Classic , Badem, Beyaz, Antep Fıstık , İnfinity ,Double Çikolata , Double Karadut Böğürtlen şifreleri için 2 çekiliş hakkı verilecek. Diğer magnum ürünleri yani mini Magnumlar ise bir çekiliş hakkı kazandıracak.

[next_button color=”red” link=”/magnum-porsche-cekilisi-2013-sifre-gonderme-ve-kayit”]Magnum Porsche çekilişi 2013[/next_button]

Magnum Şifre Gönderme 2012

Magnum şifre hangi numaraya gönderilecek? Magnum çubuklarında yer alan şifreyi 2992 nolu kısa mesaj servisine şifre, ad , soyad ve adresinizi aralarında birer boşluk bulunacak şekilde göndermelisiniz. Eğer mesaj yolu size karmaşık geliyorsa 4 Haziran 2012 tarihinde magnum tarafından www.hazpesindeysen.com ve www.magnum.com.tr adreslerinde şifrelerinizi girmeniz için gerekli form açılacaktır. Bu form hizmete girdiğinde bizde kullanımı hakkında ziyaretçilerimizi bilgilendireceğiz.

Magnum Şifre Araba Çekilişi Şifre Gönderme 2012

www.magnum.com.tr/astonmartin adresine girerek çubuklarda yer alan şifrenin girişini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolla yapacağınız şifre girişlerinin ayrıca SMS ile gönderilmesi gerekmemektedir.

Magnum Şifre Gönderme 2012

Magnum Şifre Gönderme 2012

Magnum 2012 çekilişi sonucunda 1 kişi 2012 Model Aston Martin V8 Vantage S Coupe kazanacak. Çekiliş 05.09.2012 tarihinde gerçekleştirilecek.

Magnum Aston Martin Şifre

Magnum Aston Martin 2012 Çekilişi

 Magnum Şifre Aston Martin Çekiliş Sonuçları Ne Zaman?

Magnum 2012 Aston Martin çekiliş sonuçları 09.09.2012 tarihinde Hürriyet Gazetesi Pazar ekinde yayınlanacak.

Magnum Şifre 2012

Magnum Aston Martin Çekilişi

Magnum şifre gönderme işlemleri devam ediyor. Hayallerinizi süslemesi açısında Magnum’un vereceği araba hakkında biraz daha bilgi verelim.

302.640 euroluk bu arabanın yaklaşık değeri 550 milyar TL. 7 vitesli olan Aston Martin v8 Vantage S Coupe 305 km/h hıza ulaşabiliyor.

Magnum’un kampanya hakkındaki resmi katılım koşullarını okumak için 2.sayafaya gidin.

pandoraHaberlerAraba Çekilişi,Magnum Çekiliş Sonuçları Hürriyet,Magnum çekilişi,Magnum Şifre
Magnum Şifre Aston Martin çekilişi. Magnum 2012 yazı için beklenen kampanyasını sonunda açıkladı. Magnum şifrelerini göndermeniz durumunda son model bir Aston Martin kazanma şansı yakalayacaksınız. Magnum Aston Martin çekilişi için yapmanız gerekenler haberin devamında... Magnum şifre Aston Martin verecek. Magnum Aston Martin çekilişi için yapmanız gereken ise çok basit Magnum...