REKLAMLARMagnum 2013 çekilişi ile yine büyüledi. Magnum Porsche çekilişi ile yine 2013 yazına damgasını vuracak. Magnum Porsche çekilişi ile bir değil iki otomobil hediye üstelik bu sene. Magnum şifre gönderimi nasıl yapılacak?. Her yıl en çok ses getiren ve en üst düzeyde katılım sağlanan Magnum çekilişi 2013 yılında da daha ne verilebilir sorusuna oldukça iyi bir cevap vermiş gibi gözüküyor. Zira pembe Porsche bayanların hayalini süsleyecekken , Siyah Porsche erkeklerin hayallerine girdi bile.

Magnum çubuklarında yer alan şifreler ile Magnum çekilişine katılabileceksiniz. Aman dikkat çubukları atmayınız. Magnum şifre gönderme işlemi için ne yapmanız gerekiyor?

Magnum çekilişi 2014 için tıklayınız

Magnum Porsche çekilişi için yapmanız gereken Magnum çubuklarında yer alan şifreyi biraz sonra belirteceğimiz kanallarla göndermek böylece Magnum çekiliş kayıt işlemini tamamlamış olacaksınız. Magnum ürünlere göre değişik katılım hakkı vermiş bu sene…

Magnum çekiliş sonuçlarının açıklanacağı sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Magnum 2013 çekiliş hakları nasıl belirlenmiş?

Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum Antep Fıstık, Magnum Infinity, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut Böğürtlen, Magnum Black, Magnum Pink ürünlerindeki şifreler için 2 çekiliş hakkı veriliyor.

Magnum Mini Bademli, Magnum Mini Classic Badem Beyaz, Magnum Mini Classic Antep Fıstık Fındık, Magnum Mini Double, Magnum Mini Infinity, Magnum Mini Classic, Magnum Mini Pink ve Magnum Mini Black ürünlerindeki şifreler için ise 1 çekiliş hakkı elde ediyorsunuz.

Geçen senede yine aynı durum söz konusuydu. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı yani. “Magnum şifre” nasıl gönderilir?

Magnum Porsche çekilişi şifreleri nereye nasıl gönderilecek?

Magnum sitesi aracılığıyla şifre gönderebilirsiniz;

http://magnum.com.tr/2porsche/ adresine girip karşınıza çıkan ekranda ilgili alanları doldurarak çekilişe katılabileceksiniz. Genelde bu yöntemin en kısa ve masrafsız olanı olduğunu düşünüyoruz. Ancak yine de alternatif bir yönteminiz daha var. Her zaman olduğu gibi Magnum şifre gönderme işemini SMS yoluylada yapabilirsiniz.

İlgili linke tıkladığınızda karşınıza gelecek şifre ekranı aşağıdaki gibi olacaktır.

Magnum 2013 şifre gönderme

Magnum Şifre Gönderme 2013

Magnum şifre gönderme işlemi SMS ile de yapılabilir;

Magnum şifre , ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 servis numarasına kısa mesaj ile göndererek, (Örnek: 1X2Y3Z4T KAAN CAMGOZ BUYUKDERE CD NO:18 SISLI ISTANBUL) çekilişe katılabiliyorsunuz.

Magnum şifresini göndermek için sürpriz bir yolunuz daha var

Magnum iphone uygulaması ile şifrelerinizi gönderebileceksiniz. Sanırız en çok bu hoşunuza gidecek çünkü dondurmanızı yediniz. Unutmadan şifreyi gireyim sonraya bırakmayayım dediğinizde telefonunuzla hemen şifrenizi girebilirsiniz.

Bunun için magnum iphone uygulamasını telefona yüklemeniz gerekiyor.

Magnum çekiliş sonucu hangi hediyeyi kazanacaksınız?

Magnum 2013 çekilişi sonucu kazanacağınız hediye(ler) birbirinden harika görünüme sahip iki araba. Magnum tekne , aston martin çekilişi ardından bu sene de Porsche çekilişi düzenlemiş müşterileri için ama Porsche marka otomobiller görülmeye değer. Bayanların sevgilisi olmaya aday pembe renkli Porsche yanında erkeklerin karizma arayışı siyah Porsche çok yakışmış. Pink Nar ve Black ürünlerini anımsatan renk seçimi ile Magnum’un tanıtım işini iyi yaptığını söylememize gerek yoktur sanırız.

İşte Magnum çekiliş sonuçları kazanabileceğiniz porsche marka otomobiller

Magnum Porsche çekilişi 2013

Magnum Porsche

Yani sözün kısası 1 kişi siyah renk Porsche Boxster 2013 Model Otomobil, 1 kişi pembe stiker kaplı Porsche Boxster 2013 Model Otomobil olmak üzere toplam 2 talihli 1’er araç ikramiyesi kazanacak.

Magnum 2013 çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çekiliş 02.09.2013 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:37 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.” Magnum Porsche çekiliş sonuçları” 08.09.2013 tarihinde sitemizde açıklanacak.

Magnum şifre çekilişini kazanmanız halinde sizden ürün çubuğu istenecek. Hadi hepinize bol çubuklu günler diyelim ve her ne kadar iki kişiye çıkacak olsada biz binlerce ziyaretçimize bol şanslar diyelim. Ne de olsa her sene olduğu gibi bu senede “Magnum çekilişi 2013” için de vazgeçilmez adresiniz olacağımızı biliyoruz.

Önceki yıllarda yapılan Magnum çekilişleri…

2012 Magnum Aston Martin çekilişi

2011 Magnum Tekne çekilişi

2013 Magnum Porsche çekilişi ve çekiliş sonuçları yine bizden takip edilip bizen öğrenilecek. Başka yerde aramanıza gerek yok. Magnum şifre gönderme işlemi 29.08.2013 tarihine kadar yapılabilir.

Magnum Porsche çekilişi için şifrelerinizi gönderinpandoraHaberlerAraba Çekilişi,Magnum Çekiliş Sonuçları Hürriyet,Magnum çekilişi,Magnum Porsche,Magnum Şifre,Magnum şifre 2013,Magnum şifre gönderme,Magnum şifre nereye gönderiliyor,Porsche çekilişi
Magnum 2013 çekilişi ile yine büyüledi. Magnum Porsche çekilişi ile yine 2013 yazına damgasını vuracak. Magnum Porsche çekilişi ile bir değil iki otomobil hediye üstelik bu sene. Magnum şifre gönderimi nasıl yapılacak?. Her yıl en çok ses getiren ve en üst düzeyde katılım sağlanan Magnum çekilişi 2013 yılında da...