REKLAMLAREsenyurt’ta bulunan alışveriş merkezi 2013 model Renault Captur marka otomobil ve 11 adet iPad mini hediye edecek. 

Çekiliş kampanyası ile müşterilerinin yapacakları alışverişi ödüllendirecek olan Marmara Park böylelikle 1. yaşını da kutlamış olacak.

Marmara Park çekilişine katılmak için ne yapmak gerekiyor?

Çekilişe katılmak için kampanya tarihleri arasında 75 TL’lik alışveriş yapmanız gerekiyor. Yaptığınız alışverişe ait fiş yada faturaları kampanya masasına götürmeniz halinde sizden istenecek bilgiler eşliğinde kayıt işleminiz gerçekleştirilecek. Tarafınıza kampanya katılımınızı gösteren bir çıktı verilecek.

[kirmizi] 23.10.2014 tarihinde açıklanacak çekilişi buradan takip edebilirsiniz. [/kirmizi]

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

18 Temmuz -22 Ekim 2013 tarihleri arasında yapacağınız alışverişler çekiliş kampanyası kapsamında değerlendirilecek.

Marmara Park Renault Captur çekilişi

Marmara Park çekilişinde verilecek ödüller nelerdir?

Çekilişte 1 kişiye Renault Captur İcon Turbo 90 BG Stop&Start marka otomobil hediye edilecek. Arabanın bugünkü değeri 44 bin TL civarında.

Ayrıca çekilişte 11 kişide iPad Mini 16 GB marka tablet kazanacak.

Marmara Park çekilişi ne zaman yapılacak?

30.10.2013 tarihinde saat 10:00’da yapılacak çekilişle hediye kazanan talihliler ve yedekler belirlenecek.

Marmara Park çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çekiliş sonuçları 05.11.2013 tarihli Radikal Gazetesi’nde ilan edilecek.

Marmara Park çekiliş sonuçları

Marmara Park çekiliş sonuçları

 

Yedek talihliler

Marmara Park Renault Captur

Marmara Park araba ve ipad çekilişihttp://www.firsathaber.net/wp-content/uploads/2013/08/marmara_park.jpghttp://www.firsathaber.net/wp-content/uploads/2013/08/marmara_park.jpgpandoraÇekiliş05.11.2013 tarihli Radikal Gazetesi,Araba Çekilişi,İpad çekilişi,Marmara Park çekiliş sonuçları,Marmara Park çekilişi,Renault Captur çekilişi
Esenyurt'ta bulunan alışveriş merkezi 2013 model Renault Captur marka otomobil ve 11 adet iPad mini hediye edecek.  Çekiliş kampanyası ile müşterilerinin yapacakları alışverişi ödüllendirecek olan Marmara Park böylelikle 1. yaşını da kutlamış olacak. Marmara Park çekilişine katılmak için ne yapmak gerekiyor? Çekilişe katılmak için kampanya tarihleri arasında 75 TL'lik alışveriş yapmanız gerekiyor....