Migros Kurbanlık Fiyatları – 2013

Anasayfa Kampanya 27 Eylül 2013
Migros Kurbanlık Fiyatları – 2013>

2013 Kurban Bayramına sayılı günler kala marketlerde kurbanlık siparişleri için fiyatlarını duyurmaya başladı. 2013 Kurban Bayrmaı için kurbanınızı Migros’tan almak isterseniz , kurbanlık fiyatlarını duyuran Migros’a ne şekilde kurban için başvurabileceğinizi öğrenin.

2013 Kurban fiyatları Migros’ta ne kadar? Migros’tan nasıl kurbanlık alabilirsiniz. Soruların cevabını konu ile ilgili bültende bulabilirsiniz.

Migros Grubu mağazalarından sipariş formu doldurarak, www.sanalmarket.com.tr üzerinden veya 444 10 44 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayarak sipariş veren müşteriler, sağlıklı ve güvenilir kurban almanın rahatlığını yaşıyorlar.

Migros Grubu, bu bayram da kurbanlıklarda birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Çağdaş yöntemlerle, noter huzurunda, islami koşullara uygun ve hijyenik şartlarda kesimi yapılan %100 yerli besi kurbanlar, Migros kalitesi ve güvencesi ile müşterilere ulaşıyor. Siparişler, Migros Grubu Mağazalarından sipariş formu doldurarak, www.sanalmarket.com.tr üzerinden veya 444 10 44 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattından verilebiliyor.

Migros Kurban Fiyatları 2013

Küçükbaş kurbanlık veya kemiksiz dana eti olarak hazırlanan büyükbaş kurbanlık hisseleri satın alınabiliyor…

Migros Grubu, küçükbaş kurbanlıklarda bu sene de iki seçenek sunuyor. 1 yaşını tamamlamış kurbanlık koç seçeneklerinin ilki; canlı ağırlığı 30- 35 kg civarında olup kesildikten sonra 12-14 kg karkas et,  ikinci seçenek ise canlı ağırlığı 40-45 kg civarında olup kesildikten sonra 16-18 kg karkas et kalan kurbanlıklar. Küçükbaş kurbanlar 2 but, 2 kol, 2 kafes, 1 gerdan ve 1 böbrek yatağı şeklinde parçalanarak teslim ediliyor.

İki yaşını tamamlamış büyükbaş kurbanlıkların ise canlı ağırlığı 350 kg civarında. Kesildikten sonra her biri 18-20 kg olacak şekilde soğutulmuş ve kemiksiz hale getirilmiş 7 eşit hisseye bölünerek teslim ediliyor.

Ruhsatlı kesimhanelerde Noter huzurunda ve dini vecibelere göre vekalet eden kişi adına kesim gerçekleşiyor…

Migros Grubu’ndan alınan kurbanlıkların kesimi, her türlü sağlık kontrolünün ardından uzman veteriner hekimler ve gıda mühendisleri  kontrolünde, noter huzurunda vekalet veren kişi adına İslami koşullara uygun olarak gerçekleştirilecek. Yasal mevzuat ve standartlara uygun onaylı kesimhanelerde ve parçalama tesislerinde bayramın birinci veya ikinci günü kesilen kurbanlıklar, soğutulup  parçalanarak hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde poşetlendikten sonra kolilenerek teslim edilecek. Kurban etlerinin paketlenmesinde kullanılan tüm ambalaj malzemeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı. Paketlenen ve kolilenen  ürünler soğuk hava depolarında 0 – 4°C’de muhafaza edilerek, teslimat adreslerine ulaşana kadar soğuk zincir standartları altında korunacak.

Kesilen kurbanlık koçların derileri, bağırsak, kelle, yağ ve paçaları ile kurbanlık danaların derileri yağları ve tüm sakatatları noter huzurunda ve belge karşılığında Türk Hava Kurumu’na teslim edilecek, bağış makbuzu ise kurbanla birlikte müşterilere ulaştırılacak.

Migros Grubu’ndan verilen kurban siparişlerinde üç şekilde teslimat imkanı…

1) Kurban hayır kurumuna bağışlanabilir;

Kurbanını Migros Grubu’ndan alan müşteriler, dilerlerse Türkiye Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV) kurbanlarını makbuz karşılığı teslim ettirebilecekler. Vekalet veren kişinin adına düzenlenmiş bağış makbuzu kişinin teslimat adresine ayrıca postalanacak.

2) Kurbanınızı kendiniz teslim alabilirsiniz;

Müşteriler dilerlerse kurbanlarını Migros Grubu mağazalarından teslim alabilecekler. Kurbanlık Koç ise, bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü  günü, kurbanlık dana hisse ise bayramın üçüncü veya dördüncü günü sipariş formlarında belirtilen Migros Grubu mağazalarından teslim alınabilecek. Mağazadan yapılan teslimatlarda talebe göre; kurban küçükbaş ise istenilen sayıda kemikli olarak böldürme, büyükbaş ise kıyma, kuşbaşı ve parça et olarak hazırlatma imkanı bulunacak. Bu hizmetler için ayrıca ücret alınmayacak.

3) Kurban istenilen adrese teslim edilebilir;

Adrese teslim edilmesi istenen kurbanlık koçlar bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü  günü, dana hisseler ise bayramın üçüncü veya dördüncü günü, Migros Sanal Market dağıtım ekipleri tarafından, belirtilen adrese teslim edilecek. Adrese teslimatlar sadece İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerli olacak. Adrese teslim edilecek kurbanlarda sipariş, internet veya sipariş hattı üzerinden verilmişse ayrıca nakliye ücreti alınmayacak. Migros Grubu mağazalarından verilecek adrese teslim siparişlerde ise 15 TL nakliye ücreti alınacak.

Kurbanlıklarda ödeme kolaylığı, Money Visa Kartla yapılan ödemelerde anında 50 TL indirim fırsatı

Kurbanlık koç fiyatları 575 TL (12-14 kiloluk karkas) ve 675 TL (16-18 kiloluk karkas),  dana hisse fiyatı ise 695 TL (18-20 kg kemiksiz et) olan Migros Grubu’nda kurbanlık ödemeleri, mağazalardan verilen siparişlerde kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleriyle yapılabiliyor. Ödemeler; www.sanalmarket.com.tr internet sitesi veya 444 10 44 numaralı sipariş hattı üzerinden verilen siparişlerde ise kredi kartı ya da havale ile gerçekleştirilebiliyor. Money Visa kartla yapılan ödemelerde 50 TL anında indirim fırsatı ve 12 taksit imkanı bulunuyor. Ayrıca farklı kredi kartlarına 8  taksit seçeneği de mevcut.

REKLAMLARLeave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel