Patos Cipso BMW çekilişi şifre gönderme işlemi

Anasayfa Çekiliş 01 Kasım 2013
Patos Cipso BMW çekilişi şifre gönderme işlemi>

Süper Boy bir Patos veya Cipso alın. Konuşmanın , mesajlaşmanın ya da cepten internetin keyfine varın. Ayrıca 3 adet BMW’den birini kazanma şansı da yakalayabilirsiniz. BMW çekilişine katılmak için yapmanız gerekenleri anlattık.

Patos ve Cipso süper boy paketlerinden aldığınızda çekiliş kampanyasına katılmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Ancak dikkat %30 bedava şeklinde büyütülmüş boyu da bulunan paketlerin bu ürünleri kampanya kapsamına dahil değil.

Patos ve Cipso BMW çekilişi için ne yapmalısınız?

Kampanya kapsamındaki ürünlerden aldığınızda paketten çıkan şifreleri göndererek çekilişe katılabileceksiniz. Patos şifre gönderme işlemi için iki farklı yol kullanabilirsiniz.

Patos Cipso araba çekilişi

Patos şifre gönderme işlemi nasıl yapılır?

Patos ve Cipso süper boy ürün paketlerinde yer alan şifreyi SMS ile gönderebiliyorsunuz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne şifre, ad-soyad, adres, doğum tarihi bilgilerinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazın ve tüm operatörlerden 3915’e gönderin.

Örnek Katılım SMS mesajı: PT11111111 Hilal Dundar Dogus Sk. No:1 Maltepe Istanbul 01.01.1990

Ancak bu yolla katılımda gönderdiğiniz SMS ücrete tabi Avea 0,50 TL,  Turkcell 0,65 TL , Vodafone  0,40 TL ücretlendirme yapıyor.

Ayrıca Patos şifre gönderme işleminizi internet üzerinden ücretsiz olarakta gerçekleştirebilirsiniz.

www.patosvecipso.com ve www.facebook.com/patosvecipso adreslerine girerek şifrenizi buradaki formu doldurarak gönderebilir ve çekilişe katılabilirsiniz.

Çekiliş 3 dönem halinde gerçekleştirilecek!

Evet çekilişte 3 adet BMW üç dönem halinde verilecek yani her bir kampanya döneminde bir kişi 1 adet 2013 model BMW 116i kazanabilecek.

Patos ve Cipso çekiliş dönemleri tarih aralıkları ise şu şekilde;

1. dönem 01.10.2013-01.11.2013,

2. dönem 02.11.2013-02.12.2013,

3. dönem 03.12.2013-03.01.2014 bu tarihler arasında göndereceğiniz şifreler sadece ilgili kampanya döneminde değerlendirilecek.

Patos ve Cipso çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Her bir kampanya dönemi sonunda BMW kazanan talihli çekilişle belirlenecek ve bir süre sonra da ilan edilecek. Önce kampanya dönemlerine göre çekiliş tarihleri,

1. çekiliş 07.11.2013

2. çekiliş 09.12.2013

3. çekiliş 10.01.2014 tarihlerinde gerçekleşecek. Kazananların duyurulması verilen tarihlerde yayınlanacak Radikal Gazetesi yoluyla olacak. Buna göre dönemlere göre çekiliş sonuçlarının ilan tarihleri;

1. dönem çekiliş sonuçları 11.11.2013 tarihli Radikal Gazetesi,

2. dönem çekiliş sonuçları 11.12.2013 tarihli Radikal Gazetesi,

3. dönem çekiliş sonuçları 14.01.2014 tarihli Radikal Gazetesi aracılığıyla olacak.

Patos ve Cipso paketlerinden çıkan şifreler ayrıca size dakika , SMS veya internet paketi olarakta dönebilecek.

Çekiliş Sonuçları

1. dönem çekiliş sonuçları

 Asil – Cenk Solak – İstanbul

 Yedek – Kader Yılmaz – Eskişehir

2. dönem çekiliş sonuçları

Asil  – Emre İlgün – Ankara

Yedek – Şahin Karataş – İstanbul

3. dönem çekiliş sonuçları – 10.01.2014

10 Ocak 2014 tarihinde yapılan çekilişin sonuçları belli oldu.

Asil – Sezer Hacıoğlu – Bursa

Yedek – Aysel Haktanıyan – Ankara

Patos ve Cipso mobil hediyeleri nasıl kazanacaksınız?

Patos ve Cipso’dan SMS , konuşma veya internet paketi kazanmakta mümkün her gün yapacağınız ilk şifre gönderim işleminden sonra değişik operatörlere göre bu hediyenizi kullanma şeklinizde değişiyor. Lütfen dikkat edelim!

Bunun için aşağıda her bir operatöre ait 3 değişik hediyenin kullanım koşulları yer almaktadır. Hangi operatörden mesajınızı gönderdiyseniz bu operatörün ilgili hediyesinin ne şartlarla verildiğini mutlaka okuyunuz.

AVEA SES
Kampanya kapsamında kazanılacak Avea yarım günlük konuşma paketleri yüklendiğine dair onay kısa mesajının alındığı gün 09.00-13.00 arası geçerlidir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Yüklenen hediye  paketi sadece Avea yönüne yapılan aramalarda ve yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.

AVEA SMS
Kampanya kapsamında kazanılacak Avea sms paketi yüklendiğine dair kısa mesajın gönderildiği andan itibaren 24 saat geçerlidir ve 50 sms ile sınırlıdır. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Hediye sadece Avea yönünde ve yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan sms paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.

AVEA DATA
Kampanya kapsamında kazanılacak Avea data paketi yüklendiğine dair kısa mesajın gönderildiği andan itibaren 24 saat geçerlidir ve 50 MB ile sınırlıdır. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Data paketi yurtiçi kullanımlarda gecerlidir.

VODAFONE SES
Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan konuşma  paketleri sadece operatör içi konuşmalarda geçerli olacaktır. İlgili konuşma paketleri yurt içi kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan konuşma paketleri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye konuşma paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma  paket ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyadan kazanılan konuşma  paketi hediyesi üçüncü parti servislerin kullanımında geçerli değildir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Vodafone kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında kazanılacak Vodafone yarım günlük konuşma paketi sadece Vodafone yönünde yurtiçi ses iletiminde kullanılabilir. Hediye konuşma paketi 09.00-13.00 arası geçerlidir.

VODAFONE SMS
Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Günlük mesajlaşma paketi 50 SMS ile sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan mesajlaşma  paketleri sadece operatör içi mesajlaşmalarda geçerli olacaktır. İlgili mesajlaşma paketleri yurt içi kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan mesajlaşma paketleri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye mesajlaşma paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan mesajlaşma  paket ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyadan kazanılan mesajlaşma  paketi hediyesi üçüncü parti servislerin kullanımında geçerli değildir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Vodafone kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

VODAFONE DATA
Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Günlük internet paketi 50 MB ile sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan internet paketi yurt içi kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan internet  paketleri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan internet paket ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyadan kazanılan internet paketi hediyesi üçüncü parti servislerin kullanımında geçerli değildir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Vodafone kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TURKCELL SES
Yarım günlük konuşma paketi ön ödemeli aboneler için 09.00-13.00; faturalı aboneler için 08.00-12.00 arası geçerlidir. Kazanılan konuşma paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır. Hediye paket aboneler arasında transfer edilemez. Kazandığınız konuşma paketi TL’lerini aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz: Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn) Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Genç tarifeli aboneler kampanyadan faydalanamamaktadır. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.

TURKCELL SMS
Kazanılan Turkcell sms paketi 24 saat geçerlidir ve 50 sms ile sınırlıdır. Kazanılan sms paketi sadece Turkcell’den Turkcell’e geçerli olacaktır. Hediye paket aboneler arasında transfer edilemez.

TURKCELL DATA
Kazanılan Turkcell data paketi 24 saat geçerlidir ve 50 mb ile sınırlıdır. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında kazanılan data paketi aboneler arasında transfer edilemez.

Her bir döneme ait çekiliş sonuçları sitemizde de yayınlanacaktır. Patos ve Cipso paketlerinden çıkan şifreleri hangi yollarla gönderebileceğinizi sizlerle paylaştık. Kampanya hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Patos ve Cipso şifre gönderme işlemleri sonucunda belirlenecek BMW talihlilerinin sitemiz ziyaretçileri arasından çıkması dileğiyle. Bol şanslar…

REKLAMLAR57 Responses to “Patos Cipso BMW çekilişi şifre gönderme işlemi”

 1. savas2525 says:

  BMV

 2. savas2525 says:

  SÜPER

 3. Anonymous says:

  olmuyor

 4. ayşe says:

  şifre yazma yeri nerde.

 5. mehmet says:

  lan gelmezzzzzzzzzzz

 6. ÖMER says:

  BMV

 7. furkan says:

  süresi bitmiş bence hicç boşuna denemeyin

 8. furkan says:

  süresi bitmiş

 9. cemal says:

  Arabanin gotunu acip temizliyecem

 10. Anonymous says:

  yaptım

 11. Anonymous says:

  hani

 12. nihal çakmakcı says:

  insallah araba çıkar

 13. serap.kelleci@hotmail.com says:

  nasıl girilcek şifreye yaaaaaa

 14. muhammed says:

  valla olmuyo alın

  şifre=PTRGMYPP5J

 15. muhammed says:

  olmuyo lan şifre gitmi laaaaaaaaan

 16. muhammed says:

  olmuyo lan şifre gitmi laaaaaaaaan şifre yazmıyo

 17. Anonymous says:

  ne kadar saçma bir site ve uygulama sifre gitmiyorki

 18. alper says:

  nasıl yoluyoz

 19. Lale. Karaca says:

  Mükemmel lezzet

 20. eren says:

  süperrrrrr

 21. ufukhan says:

  şifre girmiyo
  ya

 22. huda456 says:

  lan şifre girmiyooooooo

 23. ben says:

  şifre girilmiyoooooooo

 24. ALİOSMAN says:

  EYERSİZ KİMSENİZ HEDİYEMİZİİSTERİZ
  PTBB47YCPM

 25. Apo_bulut_42@hotmail.com says:

  şifreyi neden giremiyorum

 26. Apo_bulut_42@hotmail.com says:

  ŞİFRE NEDEN GİREMİYORUM ACİL LÜTFEN

 27. Apo_bulut_42@hotmail says:

  ŞİFRE NEDEN GİREMİYORUM ACİL LÜTFEN

 28. nejdet says:

  telefondan deneyin burdan ne yapsanızda girmez :D

 29. nejdet says:

  gizem araba sana çıktı ise daha burda ne işin var

 30. mmkkö says:

  tmmm da kannm sifreye giriyoruz olmuyor

 31. İlayda says:

  Şifre girilmiyooooo:(

 32. furkan says:

  böyle bir hediye görmedim

 33. abdulbaki says:

  en güzel hediye

 34. abdulbaki says:

  çok güzel bişey

 35. Anonymous says:

  Şifre nerde yazılıyo……?:x

 36. kaan says:

  yaşasın ben cipsiyi aldım ve içinden çekiliş çıktı ve kazandık arabamız şuan dışarda

 37. Kaan Şahin says:

  araba yı beğendim

 38. hasan says:

  o araba güzel

 39. mihriban ergen says:

  belki gelir allahtan umut kesilmez

 40. bok gibi biişey şifre gitmiyo o kadarda reklam veriyorlar

 41. gizem says:

  ney lan araba bana çıktı slk lar ahahahahaha kıskanalar çatlasınnn ;D

 42. TC Erenay Kara says:

  yalndır gelmeeeez

 43. erenay kara says:

  işallah gelir 2 kez yazarım eğerki gelmesse yalancı oldukları belli olur zaten :?..;,…

 44. Gökhan ÇOLAK says:

  O BMW BURAYA GELECEKK :)))))

 45. Gökhan ÇOLAK says:

  o BMW BURAYA GELECEKKKKKK :)))

 46. tabı sifre yı gonderebılırsenız ne ala

 47. ramazan says:

  bana çikarsa çok sevinirim

 48. berat says:

  çok saçma olmuş

 49. abdullah yılmaz says:

  ben araba istiyorum siyah olsun arabaları çok seviyorum

 50. Çok saçma olmuş…….

 51. Anonymous says:

  Şifre bulma işlemini nerde bulabilirim………

 52. tc Rabia arikan says:

  Şifre bulma yerini nerde bulabilirim

 53. Ömer Bayhan says:

  niye canım işin olmaz

 54. emre@yılmazer hotmail.com says:

  xzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzznbmö rkmrtrrrrrrrrrrrrşapşik

 55. emre@yılmazer hotmail.com says:

  askeriliseye gidiyorum varmu ulaaaaaaaaaanbana yanbakan

 56. benim bunlarla işim olmaz

Leave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel