REKLAMLARSüper Boy bir Patos veya Cipso alın. Konuşmanın , mesajlaşmanın ya da cepten internetin keyfine varın. Ayrıca 3 adet BMW’den birini kazanma şansı da yakalayabilirsiniz. BMW çekilişine katılmak için yapmanız gerekenleri anlattık.

Patos ve Cipso süper boy paketlerinden aldığınızda çekiliş kampanyasına katılmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Ancak dikkat %30 bedava şeklinde büyütülmüş boyu da bulunan paketlerin bu ürünleri kampanya kapsamına dahil değil.

Patos ve Cipso BMW çekilişi için ne yapmalısınız?

Kampanya kapsamındaki ürünlerden aldığınızda paketten çıkan şifreleri göndererek çekilişe katılabileceksiniz. Patos şifre gönderme işlemi için iki farklı yol kullanabilirsiniz.

Patos Cipso araba çekilişi

Patos şifre gönderme işlemi nasıl yapılır?

Patos ve Cipso süper boy ürün paketlerinde yer alan şifreyi SMS ile gönderebiliyorsunuz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne şifre, ad-soyad, adres, doğum tarihi bilgilerinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazın ve tüm operatörlerden 3915’e gönderin.

Örnek Katılım SMS mesajı: PT11111111 Hilal Dundar Dogus Sk. No:1 Maltepe Istanbul 01.01.1990

Ancak bu yolla katılımda gönderdiğiniz SMS ücrete tabi Avea 0,50 TL,  Turkcell 0,65 TL , Vodafone  0,40 TL ücretlendirme yapıyor.

Ayrıca Patos şifre gönderme işleminizi internet üzerinden ücretsiz olarakta gerçekleştirebilirsiniz.

www.patosvecipso.com ve www.facebook.com/patosvecipso adreslerine girerek şifrenizi buradaki formu doldurarak gönderebilir ve çekilişe katılabilirsiniz.

Çekiliş 3 dönem halinde gerçekleştirilecek!

Evet çekilişte 3 adet BMW üç dönem halinde verilecek yani her bir kampanya döneminde bir kişi 1 adet 2013 model BMW 116i kazanabilecek.

Patos ve Cipso çekiliş dönemleri tarih aralıkları ise şu şekilde;

1. dönem 01.10.2013-01.11.2013,

2. dönem 02.11.2013-02.12.2013,

3. dönem 03.12.2013-03.01.2014 bu tarihler arasında göndereceğiniz şifreler sadece ilgili kampanya döneminde değerlendirilecek.

Patos ve Cipso çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Her bir kampanya dönemi sonunda BMW kazanan talihli çekilişle belirlenecek ve bir süre sonra da ilan edilecek. Önce kampanya dönemlerine göre çekiliş tarihleri,

1. çekiliş 07.11.2013

2. çekiliş 09.12.2013

3. çekiliş 10.01.2014 tarihlerinde gerçekleşecek. Kazananların duyurulması verilen tarihlerde yayınlanacak Radikal Gazetesi yoluyla olacak. Buna göre dönemlere göre çekiliş sonuçlarının ilan tarihleri;

1. dönem çekiliş sonuçları 11.11.2013 tarihli Radikal Gazetesi,

2. dönem çekiliş sonuçları 11.12.2013 tarihli Radikal Gazetesi,

3. dönem çekiliş sonuçları 14.01.2014 tarihli Radikal Gazetesi aracılığıyla olacak.

Patos ve Cipso paketlerinden çıkan şifreler ayrıca size dakika , SMS veya internet paketi olarakta dönebilecek.

Çekiliş Sonuçları

1. dönem çekiliş sonuçları

 Asil – Cenk Solak – İstanbul

 Yedek – Kader Yılmaz – Eskişehir

2. dönem çekiliş sonuçları

Asil  – Emre İlgün – Ankara

Yedek – Şahin Karataş – İstanbul

3. dönem çekiliş sonuçları – 10.01.2014

10 Ocak 2014 tarihinde yapılan çekilişin sonuçları belli oldu.

Asil – Sezer Hacıoğlu – Bursa

Yedek – Aysel Haktanıyan – Ankara

Patos ve Cipso mobil hediyeleri nasıl kazanacaksınız?

Patos ve Cipso’dan SMS , konuşma veya internet paketi kazanmakta mümkün her gün yapacağınız ilk şifre gönderim işleminden sonra değişik operatörlere göre bu hediyenizi kullanma şeklinizde değişiyor. Lütfen dikkat edelim!

Bunun için aşağıda her bir operatöre ait 3 değişik hediyenin kullanım koşulları yer almaktadır. Hangi operatörden mesajınızı gönderdiyseniz bu operatörün ilgili hediyesinin ne şartlarla verildiğini mutlaka okuyunuz.

AVEA SES
Kampanya kapsamında kazanılacak Avea yarım günlük konuşma paketleri yüklendiğine dair onay kısa mesajının alındığı gün 09.00-13.00 arası geçerlidir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Yüklenen hediye  paketi sadece Avea yönüne yapılan aramalarda ve yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.

AVEA SMS
Kampanya kapsamında kazanılacak Avea sms paketi yüklendiğine dair kısa mesajın gönderildiği andan itibaren 24 saat geçerlidir ve 50 sms ile sınırlıdır. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Hediye sadece Avea yönünde ve yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan sms paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.

AVEA DATA
Kampanya kapsamında kazanılacak Avea data paketi yüklendiğine dair kısa mesajın gönderildiği andan itibaren 24 saat geçerlidir ve 50 MB ile sınırlıdır. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Data paketi yurtiçi kullanımlarda gecerlidir.

VODAFONE SES
Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan konuşma  paketleri sadece operatör içi konuşmalarda geçerli olacaktır. İlgili konuşma paketleri yurt içi kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan konuşma paketleri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye konuşma paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma  paket ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyadan kazanılan konuşma  paketi hediyesi üçüncü parti servislerin kullanımında geçerli değildir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Vodafone kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında kazanılacak Vodafone yarım günlük konuşma paketi sadece Vodafone yönünde yurtiçi ses iletiminde kullanılabilir. Hediye konuşma paketi 09.00-13.00 arası geçerlidir.

VODAFONE SMS
Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Günlük mesajlaşma paketi 50 SMS ile sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan mesajlaşma  paketleri sadece operatör içi mesajlaşmalarda geçerli olacaktır. İlgili mesajlaşma paketleri yurt içi kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan mesajlaşma paketleri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye mesajlaşma paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan mesajlaşma  paket ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyadan kazanılan mesajlaşma  paketi hediyesi üçüncü parti servislerin kullanımında geçerli değildir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Vodafone kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

VODAFONE DATA
Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Günlük internet paketi 50 MB ile sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan internet paketi yurt içi kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan internet  paketleri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan internet paket ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Kampanyadan kazanılan internet paketi hediyesi üçüncü parti servislerin kullanımında geçerli değildir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Vodafone kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TURKCELL SES
Yarım günlük konuşma paketi ön ödemeli aboneler için 09.00-13.00; faturalı aboneler için 08.00-12.00 arası geçerlidir. Kazanılan konuşma paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır. Hediye paket aboneler arasında transfer edilemez. Kazandığınız konuşma paketi TL’lerini aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz: Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn) Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Genç tarifeli aboneler kampanyadan faydalanamamaktadır. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.

TURKCELL SMS
Kazanılan Turkcell sms paketi 24 saat geçerlidir ve 50 sms ile sınırlıdır. Kazanılan sms paketi sadece Turkcell’den Turkcell’e geçerli olacaktır. Hediye paket aboneler arasında transfer edilemez.

TURKCELL DATA
Kazanılan Turkcell data paketi 24 saat geçerlidir ve 50 mb ile sınırlıdır. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında kazanılan data paketi aboneler arasında transfer edilemez.

Her bir döneme ait çekiliş sonuçları sitemizde de yayınlanacaktır. Patos ve Cipso paketlerinden çıkan şifreleri hangi yollarla gönderebileceğinizi sizlerle paylaştık. Kampanya hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Patos ve Cipso şifre gönderme işlemleri sonucunda belirlenecek BMW talihlilerinin sitemiz ziyaretçileri arasından çıkması dileğiyle. Bol şanslar…

Patos ve Cipso BMW çekilişi şifre göndermepandoraÇekilişBMW çekilişi,Cipso araba çekilişi,Cipso BMW çekilişi,Cipso çekiliş 11.11.2013,Cipso çekiliş 11.12.2013,Cipso çekiliş 14.01.2014,Cipso çekiliş sonuçları,Cipso şifre gönderme,Patos 11.11.2013 çekiliş sonuçları,Patos araba çekilişi,Patos araba çekilişi şifre gönderme,Patos bedava konuşma,Patos BMW çekilişi,Patos çekiliş 07.11.2013,Patos çekiliş 09.12.2013,Patos çekiliş 11.12.2013,Patos çekiliş 14.01.2014,Patos çekiliş sonuçları 2013,Patos dakika,Patos internet paketi,Patos şifre gönderme,Patos SMS kazanma
Süper Boy bir Patos veya Cipso alın. Konuşmanın , mesajlaşmanın ya da cepten internetin keyfine varın. Ayrıca 3 adet BMW'den birini kazanma şansı da yakalayabilirsiniz. BMW çekilişine katılmak için yapmanız gerekenleri anlattık. Patos ve Cipso süper boy paketlerinden aldığınızda çekiliş kampanyasına katılmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Ancak dikkat %30...