Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası

Anasayfa Kampanya 26 Haziran 2012
Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası

Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası 2012. 12:00-18:00 saatleri arasında Vodafone, Turkcell ve Avea ‘da şebeke içi görüşmelerde geçerli olacak sınırsız konuşma hakkına sahip olabilmek için yapmanız gerekenler haberin devamında…

23 Haziran 2012 – 22 Ağustos 2012 Pepsi Kampanyası

Kampanyaya Pepsi Pet 2.5 litre ve Yedigün Pet 2.5 litre kapakları altından çıkan şifreler ile katılacaksınız.

Pepsi Şifre Hangi Numaraya Gönderilecek?

Tüm operatörlerden 5757 ‘ye kısa mesaj yoluyla göndereceksiniz.

Kaç kere katılabilirim?

Günde sadece bir kez katılabilirsiniz.

Katılım SMS’i ne kadar?

Tüm operatörler için göndereceğiniz her bir SMS 0,80 TL’dir

Ne zamana kadar gönderebilirim?

22 Ağustos 2012 saat 23:59’a kadar.

Güncelleme !!! Pepsi yaz kampanyası 30 Eylül’e kadar uzatıldı. Pepsi sevenler öğlen 12:00’den akşam 18:00’e kadar istediği kadar konuşmaya devam ediyor

Hediye ne zaman hattıma yüklenir?

Kazanılan hediyelerin yüklenmesi 24 saat içinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirme mesajının geldiği gün mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır. Pepsi ve operatörler, sistem yoğunluğu nedeniyle zaman dilimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Zaman diliminin değişmesi durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında zaman dilimi ayrıca belirtilecektir. Operatörler sistem yoğunluğu nedeniyle yüklemelerde belirtilen süreyi aşma hakkını saklı tutar. Bu süreyi aşma durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında yükleme zamanı ayrıca belirtilecektir.

Pepsi Bedava Konuşma

Pepsi tarafından açıklanan kampanya şartları yazısı ise şu şekilde;

23 Haziran 2012 – 22 Ağustos 2012 Pepsi Kampanyası Katılım Koşulları:

 1. Kampanyaya Pepsi Pet 2.5 litre ve Yedigün Pet 2.5 litre kapakları altından çıkan şifreler dahildir.
 2. Kampanya hediyesi, gün içinde gönderilen ilk şifre için saat 12:00-18:00 arası geçerli istediğin kadar konuşmadır.
 3. Kazanılan günlük TL/dakikalar veya günlük SMSler sadece Avea’dan Avea’ya,  Turkcell’den Turkcell’e veya Vodafone’dan Vodafone’a yapılacak yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır.
 4. Turkcell ön ödemeli kurumsal aboneler ve gençTarifeliler sadece günlük 100 SMS ve 100 MB internet kazanır.
 5. Katılımcılar aynı telefon numarasından bir gün içinde sadece bir kez hediye kazanır. Bir gün içinde yapılan 2. şifre gönderiminde hediye kazanılmaz.
 6. Kampanyaya katılım ücreti tüm operatör aboneleri için vergiler dahil 0,80 TL’dir.
 7. Kampanya T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. 22 Ağustos 2012 saat 23:59’dan sonra yapılan şifre gönderimleri değerlendirilmeyecektir.
 8. Sözlü ve yazılı iletişime rağmen kampanya tarihleri dışında kampanyaya katılım tüketicinin sorumluluğundadır.
 9. Kazanılan hediyelerin yüklenmesi 24 saat içinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirme mesajının geldiği gün mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır. Pepsi ve operatörler, sistem yoğunluğu nedeniyle zaman dilimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Zaman diliminin değişmesi durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında zaman dilimi ayrıca belirtilecektir. Operatörler sistem yoğunluğu nedeniyle yüklemelerde belirtilen süreyi aşma hakkını saklı tutar. Bu süreyi aşma durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında yükleme zamanı ayrıca belirtilecektir.
 10. Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla kampanya ile sağlanan hediyelere hak kazanılamaz.
 11. Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Buna ek olarak, Pepsi günlük katılım sayısını 100.000 ile sınırlama hakkına haizdir.
 12. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan dakikalar geçerliliğini yitirecektir.
 13. Mükerrer şifre gönderimlerinde ilk şifreye ait mesaj esas alınacaktır.
 14. Pepsi ve Rabarba çalışanları kampanyaya katılamaz.
 15. Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler aboneler arasında transfer edilemez.
 16. Turkcell Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.
 17. Yüklenen mobil hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 18. Müşteri Hizmetleri Desteği, PEPSI (0800 261 70 00), Avea Müşteri Hizmetleri (444 1 500), Turkcell Müşteri Hizmetleri (444 0 532) ve Vodafone Müşteri Hizmetleri (444 0 542)  tarafından verilecektir.
 19. Katılımcıların kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.
 20. Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Pepsi kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 21. Turkcell aboneleri kalan günlük konuşma miktarını öğrenmek için *123*302# ‘yi arayabilirler.
 22. Turkcell aboneleri kalan günlük kısa mesajlarını öğrenmek için *123*50# ‘yi arayabilirler.
 23. Turkcell aboneleri kalan günlük data miktarını öğrenmek için *123*23# ‘yi arayabilirler.
 24. Vodafone aboneleri kalan günlük  konuşma miktarını öğrenmek için *123#12# ‘yi arayabilirler.

Pepsi Bedava Konuşma için şifrelerinizi 5757 nolu hatta kısa mesajla ile göndermeniz gerektiğini tekrar hatırlatalım.

REKLAMLAROne Response to “Pepsi Bedava Konuşma Kampanyası”

 1. saa says:

  heee dorudurr yalancılarrrr

Leave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel