REKLAMLARSağlık Raporu nasıl alınır 2013. 2013 yılında yürürlüğe giren düzenlemeyle artık işe girişlerde istenen sağlık raporu ücretli hale geldi.

Sağlıkta gitgide yaşanan kısıtlamalar halkı iyice bunaltmıştı. Bunu üzerine bir yenisi daha eklendi. Artık işe girişlerde istenen sağlık raporunu almakta ücretli hale geldi.

20.06.2012 tarih ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun’una göre 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren işe giriş sağlık raporları sadece yetkilendirilmiş sağlık güvenlik birimleri ile çalışan sağlığı birimlerinden ücret karşılığında alınabiliyor.

2013 Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Sağlık Bakanlığına bağlı çalışan sağlık birimlerine müracaat edenlere, Ziraat Bankasından Sağlık Bakanlığı Döner Sermaye hesabına 50 TL yatırılması isteniyor. Bu tutar yatırıldıktan sonra 50 TL dekontu ile müracaat edilerek muayene ve tetkikler yapılıyor ve sağlık raporunu alabiliyorsunuz.

Sağlık Raporu ücreti

Sağlık Raporu nereden alınır?

Sağlık raporu vermekle yetkilendirilmiş kuruluşlara buradan ulaşabilirsiniz.

İşe girmek için mücadele eden vatandaşın yarasına tuz basarcasına çıkartılan yasa olmaz bu kadar dedirtti.

pandoraHaberlerSağlık Raporu 2013
Sağlık Raporu nasıl alınır 2013. 2013 yılında yürürlüğe giren düzenlemeyle artık işe girişlerde istenen sağlık raporu ücretli hale geldi. Sağlıkta gitgide yaşanan kısıtlamalar halkı iyice bunaltmıştı. Bunu üzerine bir yenisi daha eklendi. Artık işe girişlerde istenen sağlık raporunu almakta ücretli hale geldi. 20.06.2012 tarih ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği...