Fırsat Haber

Çekiliş sonuçları, indirimler, kampanya haberleri

Sağlık Raporu Nasıl Alınır 2013

Sağlık Raporu nasıl alınır 2013. 2013 yılında yürürlüğe giren düzenlemeyle artık işe girişlerde istenen sağlık raporu ücretli hale geldi.

Sağlıkta gitgide yaşanan kısıtlamalar halkı iyice bunaltmıştı. Bunu üzerine bir yenisi daha eklendi. Artık işe girişlerde istenen sağlık raporunu almakta ücretli hale geldi.

20.06.2012 tarih ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun’una göre 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren işe giriş sağlık raporları sadece yetkilendirilmiş sağlık güvenlik birimleri ile çalışan sağlığı birimlerinden ücret karşılığında alınabiliyor.

2013 Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Sağlık Bakanlığına bağlı çalışan sağlık birimlerine müracaat edenlere, Ziraat Bankasından Sağlık Bakanlığı Döner Sermaye hesabına 50 TL yatırılması isteniyor. Bu tutar yatırıldıktan sonra 50 TL dekontu ile müracaat edilerek muayene ve tetkikler yapılıyor ve sağlık raporunu alabiliyorsunuz.

Sağlık Raporu ücreti

Sağlık Raporu nereden alınır?

Sağlık raporu vermekle yetkilendirilmiş kuruluşlara buradan ulaşabilirsiniz.

İşe girmek için mücadele eden vatandaşın yarasına tuz basarcasına çıkartılan yasa olmaz bu kadar dedirtti.

Yorumlar

Loading Facebook Comments ...

7 Yorum

Add a Comment
  1. boyle bi devlet olduktan sonra her sey olur insanlarin uzerinden para kszanmak o kadar kolayki. ben ne diye parasiz alaboilecegim seyi veya parasiz aldigim bi kagit parcasina para odeyimm aldigim ucret asgari 50tl baa verilebn maasin yuzde biri insanlari oyle bi cikmaza sokuyorki devletimiz devletimiz sag olsun sacma bi uygulama bu boyle giderse insanlarda artuk guven diye bi olguyu bulamazlar sonrada secimlerde oy oy diye dilenirlerr halk gorsun bunlari

  2. 50 tl çok bence ben kızılayda Özkaya tıp merkezinden alım orası 30 tl ye vrdi raporu niye 20 tl fazla vereyimki.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Çekiliş sonuçları ve kampanyalar © 2014 Frontier Theme