Şaypa Araba Çekilişi Sonuçları

Şaypa Araba Çekilişi Sonuçları

Şaypa Araba Çekilişi Sonuçları. 22.05.2012 – 05.07.2012 tarih aralığındaki Şaypa Ailem Kart ile yapılan alışverişleri kapsayan Katıl kazan kampanyası 2. Dönem çekilişine dair sonuçlar belli oldu.

Osmangazi Bursa’da yer alan market müşterilerine hediye ettiği ikramiyeler ile adından sıkça söz ettiriyor. Katıl Kazan kampanyası düzenleyen Şayp yapmış olduğu kampanya ile yine bir çok müşterisine hitap etti. Bonkörlüğünde sınır tanımayan Şaypa marketleri 57. mağazasını da açarak büyümeye devam ediyor.

Bursa, Yalova ve Bilecik’teki çok sayıda mağazasıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan market bu hızla giderse yakında tüm marmaraya hitap edecek gibi gözüküyor.

Şaypa Katıl Kazan Kampanyası 2. dönem çekiliş sonucu da belli oldu. Çekiliş sonucu iki kişi son model Ford Fiesta sahibi olurken 3. dönem katıl kazan kampanyası ise devam ediyor.

Şaypa Araba Çekiliş Sonucu 2. Dönem

Şaypa Ford Fiesta Kazananlar

Şaypa Çekiliş Sonucu

Şaypa Marketlerini Genel Müdür Yusuf Şaylı şu şekilde anlatıyor.

ŞAYPA’nın geçmişi 1925 yılına kadar dayanır. Aile büyüklerinden Abdurrahman Şaylı’nın sabun imalatı, toptan gıda ticareti ve hububat ticaretiyle uğraşması, sonuçta Şaylı ailesini perakendecilik sektörüne yönlendirir. Uzun yıllar gıda toptancılığı işine devam eden Şaylı ailesi 1995 yılına gelindiğinde perakende gıda ticaretine başlama kararını alır ve ilk adımı atar.

Toptan gıda ve ticaret alanında edinilen tecrübelerin yanı sıra tedarikçi firmalarla kurulan iyi ilişkiler de bu süreci hızlandırır.  Böylece Bursa’nın Yeşilyayla Mahallesi’nde o zamanki değerle 400 milyar liralık bir yatırım ve 20 kişilik bir istihdamla 300 m2’lik ilk mağaza hizmete açılır. Öyle ki, Yeşilyayla Şaypa o tarihlerde metrekare bazında Türkiye’nin en fazla cirosunu sağlayan tek alışveriş merkezi konumunda olmuştur.

Açılan ilk şubede müşterilerin ŞAYPA’ya teveccühü o kadar çok olur ki, 2. ve 3. mağazalar” peşi sıra gelir.  Böylelikle, Şaylı ailesi 86 yılı aşkın ticari birikimiyle Bursa’da perakendecilik sektörünün lokomotiflerinden bir olma yolunda ilerlemeye başlar.

Aradan geçen 17 yılda sürekli büyüyen Şaypa, bugün 56 şubeye ulaşmıştır. Şaypa Alışveriş Merkezleri, bugün Bursa’da 50 mağaza, 40 bin metrekare kapalı alan ve yaklaşık 2400 kişilik personeli ile istikrarlı çıkışını sürdürüyor. Bursa’nın modern yerleşim yeri olan Ataevler bölgesinde Magazin Outlet Center’de 7,5 milyon dolarlık bir yatırımla açılan Şaypa Ataevler Maxima ise, 4 bin 650 metrekarelik dev bir mağaza konumunda. Bununla beraber, Erikli’de yapmış olduğu Alışveriş Merkezi ile perakende sektöründe farklılığını bir kez daha ortaya koymuştur. Eriklideki mağazası 6000malanda yaklaşık 10 milyon dolarlık  yatırım ile tamamladı.

ŞAYPA, bugün müşterilerine 40 bin metrekareye ulaşan satış alanıyla ve yaklaşık 2400 kişiye ulaşan personeliyle hizmet vermektedir. 56’ya ulaşan alışveriş mağazası ile 40 bin metrekarelik bir alana sahip Şaypa’nın bugünkü değerle gerçekleştirmiş olduğu toplam yatırım tutarı ise 500 milyon dolar seviyelerinde.

ŞAYPA bir aile şirketidir. Aile büyüklerinin kurduğu şirketin yönetimini bugün ikinci kuşak devam ettiriyor. Şaylı kardeşler ve onların çocukları birlik, beraberlik ve büyük bir dayanışma örneği sergileyerek Şaypa’yı başarılı bir şekilde yönetiyor.

Gelişme sürecinde mevcut bilgi işlem alt yapısı daha da geliştirilmiştir. Stok kontrolü, satış hedefleri, giderlerin azaltılması çalışmaları, gelecekteki hedeflerin belirlenmesi gibi çalışmalar yapılmıştır. Bu hedeflere ulaşılması için emin adımlarla yola devam edilmektedir.

Perakende sektörü, ekonomik, ticari ve kültürel anlamda büyük bir değişim ve gelişim geçiren ülkemizin parlayan sektörleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Her geçen gün büyüyen perakende sektörü yerli firmaların olduğu gibi yabancıların da ilgisini çekmektedir.

Şaypa 2. dönem katıl kazan kampanyası çekiliş sonucunu sizlerle paylaşarak ford fiesta marka araba kazanan talihlileri duyurduk. Şaypa 3. dönem Katıl Kazan Kampanyası 19 Ağustos 2012 tarihine kadar devam ediyor.

REKLAMLARLeave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel