REKLAMLARSpecial K çekilişi. Yaza girerken forma girmek isteyenlere bir otomobil de Special K’dan   08.05.2013 (Saat 00:01) – 07.08.2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Ülker Kellogg’s Special K marka tüm Tahıl Gevreği ürün çeşitlerinden satın alarak, paketteki etiket içindeki Şifreyi Ad, Soyad, Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 2363 nolu hatta kısa mesaj olarak gönderen veya Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası ve e-mail adresi bilgileri ile birlikte http://www.facebook.com/specialktr (ücretsiz) adresli Ülker Kellogg’s Special K Facebook sayfasındaki kampanya sayfasına üye olarak giren kişilere çekiliş hakkı veriliyor.

Special K çekilişi ödülleri neler?

Special K çekilişi ile 1 kişiye MINI Cooper 2013 Model Araç, 20 kişiye Samsung i9300 Galaxy S3 Cep Telefonu (hat, kart hariç) ikramiyesi verilecek.

Farklı ürünler farklı çekiliş hakları!

Special K 450gr ürünleri için 2 çekiliş hakkı, Special K 235gr, 250gr ve 375gr ürünleri için 1 çekiliş hakkı veriliyor.

Aman dikkat!

Herhangi bir mağduriyet yaşamamak için “İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli ürün ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.” ibaresinin kampanya metninde yer aldığını belirtelim.

Special K çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çekiliş 29.08.2013 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecek.

Kazanan talihliler, 05.09.2013 tarihinde sitemizde açıklanacaktır.

Special K şifre gönderme işleminizi internetten de bedava gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyanın facebook üzerindeki katılım sayfası için tıklayın

Special K çekilişi

Kellogs Special K çekilişi

Çekiliş Sonuçları

2013 model Mini Cooper kazanan

Mete Tezel – Bolu

Samsung Galaxy S3 kazananlar

Ahmet Yoldaş Gölgelioğlu – Ankara

Ahu Balcı – İstanbul

Ali Korkmaz – Bursa

Ali Seza Temamoğulları – Adana

Derya Canan Güzel – İstanbul

Erdinç Döş – İstanbul

Erkan Aydemir – Ankara

Fatma Karabulut – Adana

Halil İpekyüz – İstanbul

Hatice Buyurgan – Ankara

Hülya Yıldırım – İstanbul

Melike Dindar – Eskişehir

Melisa Sümer – Adana

Mesut Küçük – Antalya

Muhammed Murat Demirözü – Ankara

Necye Örnek – Adana

Osman Dursun – İstanbul

Özlem Başer – İstanbul

Şenol Açıkgözoğlu – İstanbul

Zeynep Kalkan – Bitlis

pandoraÇekilişKellogs çekilişi,Mini Cooper çekilişi,Special K çekilişi
Special K çekilişi. Yaza girerken forma girmek isteyenlere bir otomobil de Special K'dan   08.05.2013 (Saat 00:01) - 07.08.2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Ülker Kellogg’s Special K marka tüm Tahıl Gevreği ürün çeşitlerinden satın alarak, paketteki etiket içindeki Şifreyi Ad, Soyad, Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 2363...