Fırsat Haber

Çekiliş sonuçları, indirimler, kampanya haberleri

TEV Bursu Başvuru Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak

2012-2013 Eğitim Öğretim yılında başarılı öğrencilere her yıl olduğu gibi burs verecek olan Türkiye Eğitim Vakfı bu yılki başvurularını sonlandırıyor. 

Burs sonuçları belli oldu. TEV Burs sonuçları 2012-2013

Aslında bir çok meslek lisesi ve üniversite öğrencisi için başvuru süreci tamamlandı. Ancak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi için başvuruları 15 Kasım 2012 tarihine kadar uzatan TEV , bu aşamadan sonra burs vereceği öğrencileri belirleyecek.

TEV Bursu Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2011-2012 öğretim yılında 2012 ocak ayının ortalarına doğru açıklanan bursun yine aynı tarihlerde açıklanması bekleniyor.

Öte yandan TEV Yüksek Lisans burs başvuruları da başladı. Ocak ayında son başvuruların alınacağını belirtilen TEV ülkemizde en düzenli ve sürekli burs veren kuruluşların başında geliyor.

2012 – 2013 TEV Burs sonuçları içinse öğrencilerin heyecanlı bekleyişi sürüyor.

2012-2013 öğretim yılı için belirlenen TEV Burs miktarları şu şekilde…

Tev Bursu Sonuçları

TEV Burs sonuçlarının daha öncede belirttiğimiz gibi 2013 Ocak ayında belli olmasını bekliyoruz. Burs sonuçları belli olduğunda sizi bu sayfamızdan bilgilendireceğiz.

Yurtkur Burs Kredi sonuçları belli oldu. Yurtkur burs sonucunu öğrenmek için tıklayın

Yorumlar

Loading Facebook Comments ...

1 Yorum

Add a Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Çekiliş sonuçları ve kampanyalar © 2014 Frontier Theme