Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları

Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları>

Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları. Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçlarına göre konut sahipleri kimler?

Ankara Gölbaşı Panayır şenliği için tıklayın

20-24 Ocak 2012 tarihleri arasında Ankara (Arena) Spor Salonunda yapılacak kura Organizasyonu aşağıdaki programa göre icra edilecektir.

1.Gün: Ruhsatlı ve İskanlı Konut Sahibi Hak sahiplerinin Kuraların Çekilmesi

Tarih: 20 Ocak 2012, Cuma Başlangıç Saati: 14:00 Sn. Başbakanımız R. Tayyip ERDOĞAN ve protokolün katılımı ile 278 adet konut kurası çekilecektir.

2. Gün:80 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 21 Ocak 2012, Cumartesi Başlangıç Saati: 10:00

3. Gün:80 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 22 Ocak 2012, Pazar Başlangıç Saati: 10:00

4. Gün:100 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 23 Ocak 2012, Pazartesi Başlangıç Saati: 10:00

5. Gün:120 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 24 Ocak 2012, Salı Başlangıç Saati: 10:00

KURA PROGRAMI İLE İLGİLİ DETAYLAR

Hak sahibi kuraları beş gün süresince Noter huzurunda çekilecektir. 8055 adet Hak sahibi Konut Kurasını bir gün içinde çekmek mümkün olmadığı için kuralar, hak sahibi niteliği ve konut tipine göre beş gün içinde çekilecektir.

Kura programının 1. Gününe bütün hak sahiplerimiz kendilerine gönderilmiş olan “Kura Giriş Kartları” ile giriş yapabilirler. Diğer günlerde salona sadece, o gün çekilecek konutlar için sözleşme yapmış hak sahipleri alınacaktır.

Salona girişlerde “Kura Giriş Kartları” ile beraber kimlik ibraz etmek mecburidir.

“Kura Giriş Kartlarını” kaybetmiş olanlar kimliklerini ibraz ederek, kura günü salon girişlerinden, diğer günler TOBAŞ Genel Müdürlüğü’ nden temin edebilirler.

Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kura sonuçları, noter tarafından onaylandıktan sonra, www.tobas.com.tr, www.toki.gov.tr ve www.ankara.bel.tr web adreslerinde yayınlanacaktır.

Konut teslim tarihleri daha sonra TOBAŞ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacaktır.

kaynak :  http://www.toki.gov.tr/

REKLAMLAR20 Responses to “Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları”

 1. yüksel söylemez says:

  Tobaşın internet sitesinden konut çekilişi isim alfabetik sıralamaya göre hak sahibi listeleri yayınlanmıştır.Bu listeye göre aşağıda 5 adet 120m2 daire hak sahibi ve fazla olanların isimlerini listeledim.
  Ne talihtirki bu hak sahiplerine 1 .etap hak sahibi olmalarına rağmen 10 – 12 — 16 . bölgelerden hiç daire çıkmamıştır.

  adı soyadı ——————-Haksahibi olduğu ————–1-2-3-4-5-6-7-8-9————10-12-16
  ——————————— Konut sayısı——————–13-14-15-16-17-18——-bölgelerden çıkan
  ——————————————————————— Bölgeden çıkan daire———daire adeti
  ——————————————————————————adeti

  ————————————————————————————————————————————
  Ali Ayhan—————————-11 ————————————–11—————————— 0

  Ali İhsan Koçoğlu——————-9 ————————————– 9——————————–0

  Ali Tayyar Nakkaşoğlu————–9 ————————————–9 ——————————-0

  Argun Sugitay———————–16————————————-16——————————-0

  Atilla Şişman————————- 8—————————————8——————————-0

  Aykut Çolak—————————9—————————————9——————————-0

  Bayram Taşdemir——————–6————————————— 6——————————0

  Celal Algan—————————-5—————————————-5——————————0

  Celal Kökver————————-18 ————————————–18—————————–0

  Cemalettin Özdağ——————–6—————————————-6 —————————- 0

  Cemil gökçe—————————5 —————————————-5 ————————— 0

  Emine Gökmen———————–8—————————————–8—————————–0

  Emine uçar—————————7——————————————7 —————————-0

  Hasan Hüseyin Aras—————-15—————————————15————————— -0

  Hüseyin Ayhan———————-12—————————————12—————————–0

  Hüseyin Çakmak———————5 —————————————-5 —————————-0

  Mehmet salih ışık——————–15—————————————15 —————————0

  Nazan İstanbulluoğlu—————5 —————————————-5—————————- 0

  Niyaziye vakfı————————12—————————————12—————————- 0

  Nurten Yıldız————————–12—————————————12————————— 0

  Salih İncesu————————–12—————————————12—————————- 0

  Şevki Çimen—————————7 —————————————-7 —————————-0

  Veli Kıraç ——————————7 —————————————-7 —————————–0

  Yaşar Dentaş————————11—————————————-11—————————- 0

  Yılmaz Yılmaz————————–5—————————————- 5 —————————–0

  resmi yayınlanan kura sonuçlarından seçtiklerim….

  Gerçekten bir kaçını karşılaştırdım kesinlikle doğru aktepe güzel yurt mah, 423 metre imarlı tapulu arsaya ve üzerinde 3katlı bına olan mülkiyetimize 2tane 100 lük daire verdi ama gel gelelim hani 300 milyon veriyim daıreleri teslim alıym diyen melih baba zemin katları döşedi alın başkanım ozaman şu tabandandan verdiginiz 300 …milyonluk daireleri ayırmış oldugu özel daireleri kime vereceksıniz hani bütün daireler 16 katlı gölet manzaralı olacaktı iç içe arkalara gizlediginiz garibanların 300 milyonluk daireleri kaçtane insan burada o evlerinin hayeliyle öldü inan . sayın başbakanımıza sesleniyorum ve ALLAH rızası için el atmanızı hazreti ömerin adaletini saglıyacagınızı uygulayacagınızı yüce rabbimin huzurunda dilerim

 2. hakan kahraman says:

  7 senenin sonu hüsran annem adına 2 adet dairemiz var birinin yüzde 9 bitmiş birinin yüzde 22 si bitmiş biz hem fikiriz yetkililere sesleniyorum buna son verin bir 7 sene daha bekletmeyin yol gösterin mail adresim üstünden dönüş bekliyorum daireleri size devir edelim

 3. Anonymous says:

  dilekçe örneği bekliyoruz

 4. emre says:

  arkadaşlar birlik olalım bizede 1 numara derenin oradan çıktı gereği neyse toplanıp haledelim

 5. mehmet ekinci says:

  sayın melih bey gönlümüzde sevdigimiz bir kişiligiz var siz birkonuşmanızda şmdiki topaş binasının yanınıda o bölgede sizin sözünüz var sizdedizki hiçkimse magduredilmeyecek hiçkimseye (KODTAN DAİRE VERİLMEYECEK DEDİNİZ) SİZE SONDERECE GÜVENDİK VE HALEN GÜVENİYORUZ SAYGILARIMIZLA PURSAKLAR HALKI ADINA SELAMLAR BAŞKANIM

 6. Anonymous says:

  dilekçe örneği bırakında ona göre yazalım

 7. şahander says:

  bizde hak sahibiyiz bizimde kurada çekiliş yapılmış 6 kardeşten kimse yokken haber neden verilmiyor bizlere bunasıl oluyor bu kadarda olmazya babamın 7 daire 2 dükana karşılık 80 mt karelik yer veriliyor babam öldügü için biz verasetçilere sadece 1 daire hak tanınıyor oda bize haber verilmeden kura çekilişi oluyor kurada daire 1 çıkmış nasıl haberimiz olmadan kura çekilişi oluyor iyi verdigin bir daire onuda altkattan ver çekildi diye başlarından sagıyorlar bizim yerimiz daha degerliydi
  adamın gece kondusuna yukarı katlardan çıkıyor ve haberleri oluyor çogunun bizim habermiz olmuyor bu nasıl birşeyya biz böyle bir çekilişi asla kabul etmiyoruz orda en azından bir kişinin olması lazım bu çekişi kabul etmiyoruz gereginin düşünülmesini rica ederiz bu bir haksızlık

 8. adem yerbaz says:

  benim evi 150 000tl ye satıyorum. sayın GÖKÇEK alıyormusun.

 9. ADEM YERBAZ says:

  Benim arsam pamuklarda ankara manzaralıydı .çekiliş nedeniyle benim dairem baraj deresinin içinden çıktıgı için gerekli mercilere baş vuracagız bildiririz.benim gibi çok magdur olanlar var.

 10. MAHMUT AKAY says:

  1400 m yere 50 daire yap haksahibine 5 daire ver ayrıca daire yi taş ocaklarının olduğu çukurdan bu sistem halkı fakirleştirmektir sizin de buna hakkınız yoktur,bu hesabı tobaş ın yapıp halkın hakkını gözetmesi gerekir.HERKES HAKKINI HUKUKİ YOLLARDAN ARASIN…

 11. Hamza - Bünyamin Küçüksolak says:

  HAK SAHİPLERİ KURA ÇEKİLİŞİNDE YAPILAN HAKSIZLIKLARI GÖRDÜNÜZ KURA SONUÇLARINDAKİ BAZI BİNALAR ÇEKİLİŞE DAHİL BİLE OLMAMIŞ BU HAKSIZLIK DEĞİLDE NE?
  BU KONUNUN BAŞTAN BERİ TAKİPCİSİ OLAN KUZEY ANKARA DERNEĞİNE DAHA ÖNCE KATILMAYAN YA DA HABERİ OLMAYA ARKADAŞLARI ARAMIZA BEKLİYORUZ AVUKATLARIMIZ HAZIR HAKKIMIZI SONUNA KADAR ARIYACAĞIZ NE KADAR ÇOK KİŞİ OLURSAK SÖZÜMÜZ O KADAR ETKİLİ OLACAK, DERNEĞİMİZ ALTINDA BİRLEŞELİM BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR.AVUKATIMIZIN İSMİ RAMAZAN IŞIK BİLGİ ALMAK İÇİN AVUKATIMIZI ARARYABİLİRSİNİZ NUMARASI: 0532 292 87 33

  YAPABİLDİĞİMİZ HERŞEYİ YAPALIM SESİMİZİ DUYURALIM ARKADAŞLAR FACEBOOK SİTESİNDEN TÜM MUHALEFET PARTİSİ SİTELERİNE MİLLET VEKİLİ GRUPLARINA MESAJ ATIP DURUMUMUZU BİLDİRELİM MECLİSTE YANKI BULMASINI SAĞLAYALIM HEPİMİZ MESAJ ATARSAK MİLLETVEKİLLERİMİZDE TAKİPCİMİZ OLUR BİZİ GÖZDEN KAÇIRAMAZLAR.

  SAYGILAR…

 12. mustafa zobaroğlu says:

  arkadaşlar topluca belediyeye daireleri satalım yanılıpta kimse tapu s unu almasındurum netleşince dogruca belediye başkanına gidelim.tel fonlarınızı yazın birlik olalım 0505 265 34 37 bizleri gece kondu insanı diye önemsememiş ama onları oraya biz getirdik .

 13. iLHAN GÜL says:

  VADETTİNİZ TEMENNİLERDE HİÇ BULUNMADINIZ ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN BİR DAHA NASIL DESTEK ALCAKSINIZ BİZ BU TAPUYU ALMIYCAZ GEREN NEYSE ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ BÜTÜN HAK SAHİPLERİNE DUYRULUR .

 14. MEHMET KAHRAMAN says:

  hak sahibi biriyim.Kuralarınız sonucu bölgelre daire numaralarına baktık hiç umduğumuz gibi bir sonuç alamadık.Halbuki benim yerim çok değerliydi baktıığın zamn Anıtkabir bile görünüyordu.Şimdi ise derenin kenarını verdinizbu cidden adalet değil en azından hak sahiplerine daha güzel yerler verebilirdiniz.üstelik Melih GÖKÇEK’İN bi sözü vardı halka.Arsanın 100 m sağından 100 m solundn diye bi konusma yapmıstı.Ayrıca 2.etap hakkımızda vardı böyle olacaksa hayaller suya düşecek gibi….

 15. hıdır bektaş says:

  melih gökcek’in isteyen 150 000 tl ye daireleri şimdiden bize satsın dediğini hatırlıyorum .alt kattaki daireleri acaba bu fiyata alırmı,sonuç olarak toki ve belediye karlı vatandaş mağdur olacağı baştan belliydi. zemin ve giriş katlarda daire vermeyeceklerini de söylemişti .acaba unuttumu.

 16. hamza says:

  sayın melih bey benim yerim cok güzeldi ben tepedeydim ankara pamuklar mevkinde bizi botrum alt kata attın ve dereye attın allah buna razı olurmu sana soruyorum

 17. Anonymous says:

  sayın melih bey benim yerim cok güzeldi ben tepedeydim ankara pamuklar mevkinde bizi botrum alt kata attın ve dereye attın allah buna razı olurmu sana soruyorum

 18. mustafa zobaroğlu says:

  KİMSE TAPUSUNU ALMASIN GEREKEN HER YERE BAŞVURALIM

 19. mustafa zobaroğlu says:

  sayın başkaN BENİMYERİM ŞENYURT MAHALLESİNİN EN İYİ YERİYDİ ŞİMDİ ORAYA VİLLA YAPIP SATACAKSIN BANA İSE BODRUMUNDA ALTINDAN DAREVERDİN BU VİJDANA SIĞARMISAYIN BAŞKAN BU İŞİ ÇÖZENE KADAR TAPULARIMIZI ALMIYACAGIZ YADA ORAYI SİZE BAĞIŞLIYACAĞIM SAYGILAR

 20. Anonymous says:

  sayın melih gökçek bizim eski evimizin yeri çok güzeldi aldınız bizleri attınız zemin kattlara blokların yeri nerde olduğu bile değil

Leave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel