REKLAMLARToki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları. Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçlarına göre konut sahipleri kimler?

Ankara Gölbaşı Panayır şenliği için tıklayın

20-24 Ocak 2012 tarihleri arasında Ankara (Arena) Spor Salonunda yapılacak kura Organizasyonu aşağıdaki programa göre icra edilecektir.

1.Gün: Ruhsatlı ve İskanlı Konut Sahibi Hak sahiplerinin Kuraların Çekilmesi

Tarih: 20 Ocak 2012, Cuma Başlangıç Saati: 14:00 Sn. Başbakanımız R. Tayyip ERDOĞAN ve protokolün katılımı ile 278 adet konut kurası çekilecektir.

2. Gün:80 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 21 Ocak 2012, Cumartesi Başlangıç Saati: 10:00

3. Gün:80 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 22 Ocak 2012, Pazar Başlangıç Saati: 10:00

4. Gün:100 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 23 Ocak 2012, Pazartesi Başlangıç Saati: 10:00

5. Gün:120 m² Konut Sözleşmesi yapmış Hak sahiplerinin Kuralarının Çekilmesi

Tarih: 24 Ocak 2012, Salı Başlangıç Saati: 10:00

KURA PROGRAMI İLE İLGİLİ DETAYLAR

Hak sahibi kuraları beş gün süresince Noter huzurunda çekilecektir. 8055 adet Hak sahibi Konut Kurasını bir gün içinde çekmek mümkün olmadığı için kuralar, hak sahibi niteliği ve konut tipine göre beş gün içinde çekilecektir.

Kura programının 1. Gününe bütün hak sahiplerimiz kendilerine gönderilmiş olan “Kura Giriş Kartları” ile giriş yapabilirler. Diğer günlerde salona sadece, o gün çekilecek konutlar için sözleşme yapmış hak sahipleri alınacaktır.

Salona girişlerde “Kura Giriş Kartları” ile beraber kimlik ibraz etmek mecburidir.

“Kura Giriş Kartlarını” kaybetmiş olanlar kimliklerini ibraz ederek, kura günü salon girişlerinden, diğer günler TOBAŞ Genel Müdürlüğü’ nden temin edebilirler.

Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kura sonuçları, noter tarafından onaylandıktan sonra, www.tobas.com.tr, www.toki.gov.tr ve www.ankara.bel.tr web adreslerinde yayınlanacaktır.

Konut teslim tarihleri daha sonra TOBAŞ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacaktır.

kaynak :  http://www.toki.gov.tr/

adminÇekiliş SonuçlarıToki Çekiliş Sonuçları,www.ankara.bel.tr
Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçları. Toki Kuzey Ankara Girişi Kura Çekiliş Sonuçlarına göre konut sahipleri kimler? Ankara Gölbaşı Panayır şenliği için tıklayın 20-24 Ocak 2012 tarihleri arasında Ankara (Arena) Spor Salonunda yapılacak kura Organizasyonu aşağıdaki programa göre icra edilecektir. 1.Gün: Ruhsatlı ve İskanlı Konut Sahibi Hak sahiplerinin Kuraların Çekilmesi Tarih: 20...