Vakıfbank Araba Çekilişi

Anasayfa Kampanya 12 Şubat 2012
Vakıfbank Araba Çekilişi>

Vakıfbank araba çekilişi. Vakıfbank World Card Araba Çekilişi. Vakıfbank’tan 81 otomobil çekilişi. Vakıfbanktan 81 ile 81 araba çekilişi. Vakıfbank World Card’dn 81 ile 81 Otomobil. Vakıfbank World Card her ilde otomobil kazandırıyor.  Siz de Vakıfbank World Card ile yapacağınız 50 TL ve katlarındaki her alışverişinizde hediye otomobil için çekiliş hakkı kazanın. Ayrıntılar haberin devamında…

Çekiliş sonuçları belli olmuştur. Tıklayın

Kampanya Detayı:

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.02.2012 tarihli ve B.07.I MPİ.0.13.04.00-255.01.02-321-2009 sayılı izni ile T.Vakıflar Bankası T.A.O. İstanbul Bölgesi Kredi Kartları Müdürlüğü tarafından düzenlenmiştir.
Bu kampanya; 10.02.2012 – 31.05.2012 tarihleri arasında geçerlidir.
VakıfBank personeli, ticari kart sahipleri ve 18 yaşından küçükler ve kampanya bitiş tarihi itibariyle Bankamız kredi kartında asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli, iptal veya aktif olmayan kart hamilleri kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
VakıfBank’a ait kredi kartlarıyla 10.02.2012 – 31.05.2012 arasında toplamda 50.00 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ile bu tarihlerde ilk defa kredi kartı başvurusu yapıp yine bu tarihlerde başvurusu onaylanan müşterilere yönelik olarak yürütülecektir.
Yurtdışı harcamalarında atanan çekiliş sayıları ise Bankamızın günlük döviz kurundan TL’ye çevrilen yabancı para harcamaları kontrol edilerek toplamda 50 TL ve katları üzeri harcamalar dikkate alınarak kura numarası sayısı belirlenecektir.
Bir kişiye birden fazla hediye verilmeyecektir.
Ek kart sahibi harcamaları asıl kart sahibi harcamalarına eklenecektir.
Çekiliş halka açık şekilde 14.06.2012 tarihinde saat 11.00 de VakıfBank Kredi Kartları Başkanlığı Basın Ekspress Yolu Onura İş Merkezi Kat:8 Halkalı/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 17.06.2012 tarihli Takvim Gazetesi, www.vakifkart.com.tr ve çekiliş yapılan adreste ilan edilecektir.
Nakit, iade ve/veya puan kullanımları, hesaba yatan paralar, faiz, vergi, fon bedeli dikkate alınmayacaktır.
Çekiliş aşamasında, kart başvuruları ve yapılacak harcamalara atanacak kura numaraları, müşterinin kredi kartı hesabının bağlı olduğu şubenin bulunduğu ile göre değerlendirilecektir.
Her ilde 1 adet 2012 Model Volkswagen Golf 1.6 102 hp Trendline Binek araç verilecektir.
Görselde kullanılan araç temsilidir.
VakıfBank’a ait tüm kredi kartlarıyla (ticari kredi kartları ve personel hariç) 10.02.2012 – 31.05.2012 tarihleri arasında toplamda yapılacak 50.00 TL ve katları tutarında(her 50 TL’ye bir çekiliş hakkı verilecektir) alışveriş yapan müşteriler ile kampanya tarihleri arasında ilk defa VakıfBank Kredi Kartı başvurusu yapıp yine bu tarihler arasında başvurusu onaylanan müşterilere 5 çekiliş hakkı verilecektir.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir
VakıfBank kredi kartıyla toplamda yapılacak her 50.00 TL ve katları tutarında alışveriş için bir çekiliş numarası verilecektir. Örneğin, 5 seferde yapılan 10+20+55+100+50 alışverişleri toplamı 235 TL için 4 çekiliş hakkı verilecektir.

Vakıfbank araba çekiliş sonuçları tıklayın

REKLAMLAR11 Responses to “Vakıfbank Araba Çekilişi”

 1. Anonymous says:

  herkes ilini yazsa daha iyi olur.her puan kazanmanızda cep tele mesaj geliyooo…
  kırıkkale 200…..

 2. fatih.. says:

  benim 100 tane oldu 1000 tanede olsa bana çıkmaz rahat olun..

 3. serkan says:

  ama bizim 160 tane oldu

 4. Anonymous says:

  benim 37 oldu amasyadan :-) ya tutarsa 37 iyi rakam dı mı

 5. Anonymous says:

  hayırlısı bakalım,,,,,,,,,

 6. mehmet bey says:

  bana 8 çekiliş hakkı geldı arkadaslarımın alısverısınıde kendı kartımdan yapıyorum umarım bana cıkar araba

 7. orhan y says:

  Çekilişler için nasıl müracaat edeceğiz her ildeki insan sayısı aynımı bu bence adil değil.

 8. nesli says:

  harcamadan sonra bir yere bilgi verilmesi gerekiyor mu? bana hala çekiliş numarası falan gelmedi

 9. zeki arlı says:

  ben çok istiyorum

 10. Anonymous says:

  kilis ,bayburt,artvin ile istanbul anakara izmir aynı şartlardamı haksızlık

Leave a Reply

parça eşya taşımacılığı eşya depolama fiyatları şehirlerarası nakliyat İstanbul evden eve nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşımacılığı Ataşehir oto kiralama nakış firması
Portal Teması : Wptr.Co
louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes air max pas cher air max pas cher nike tn pas cher nike air max pas cher nike tn nike tn pas cher tn pas cher hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet pjs pas cher parajumpers pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler moncler outlet moncler outlet online moncler sito ufficiale hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet tiffany outlet online tiffany outlet hogan outlet hogan outlet online scarpe hogan outlet tiffany outlet tiffany outlet italia tiffany outlet tiffany outlet italia air jordan air jordan pas cher jordan pas cher air jordan site officiel