REKLAMLARYurtiçi Kargo 23 Nisan Resim Yarışması başlıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen geleneksel Yurtiçi Kargo resim yarışması başlıyor. Bu yıl yarışmanın teması “Hayallerim ve Ben” olarak belirlenmiş. 6 ile 13 yaşları arasındaki çocukların katılabildiği yarışmada çocuklar hayallerini resimlere dökecek ve karşılığında ödüllerini alacaklar.

Yurtiçi Kargo Resim Yarışması Son Katılım Tarihi !

22 Nisan 2013 tarihine kadar katılım gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi Kargo’nun İstanbul’daki Genel Müdürlük adresine, “Pazarlama ve Halkla İlişkiler Departmanı dikkatine”  ibaresi ile resimlerinizi gönderebilirsiniz.

Resimlerinizi gönderebileceğiniz adres açık olarak ise şu şekilde…

Yurtiçi Kargo (Genel Müdürlük – Pazarlama ve Halkla İlişkiler Departmanı) Eski Büyükdere Caddesi, Kargo Plaza, No.17-19, Maslak, İstanbul

Yurtiçi Kargo Resim Yarışması gönderilecek resimlerin özellikleri…

“35X25 cm ölçülerindeki resim kağıdına kara kalem, sulu boya, kuru boya, pastel kullanılarak yapılabilir. Resim kağıdının ön yüzünde her hangi bir yazı ve rakam kullanılamaz.Sanatçının paraf ve imzası resim kağıdının arka yüzünde olmalıdır.Eserin katlanarak gönderilmemesine özen gösteriniz.

Ressam İsmail Acar ve MEF okulları resim öğretmenlerinin jürisinde yer aldığı yarışma için başvuran eserler 3 ayrı kategoride değerlendirilecek.

1. 2. 3. sınıflar 1. kategori ,  4. 5. 6. sınıflar 2. kategori ve 7. 8. sınıflar 3. kategori olarak değerlendirilecek. Değerlendirme sonucunda verilecek ödüller ise şu şekilde…

Yurtiçi Kargo resim yarışması 2013 ödülleri

Her kategoride birinci olanlar iPad, ikinci olanlar PlayStation ve üçüncü olanlar ise birer dijital fotoğraf makinesi kazanacak.

Geçen yıl Yurtiçi Kargo 23 Nisan Resim Yarışmasında ödül alan resimlere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Resim Yarışması

pandoraYarışma
Yurtiçi Kargo 23 Nisan Resim Yarışması başlıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen geleneksel Yurtiçi Kargo resim yarışması başlıyor. Bu yıl yarışmanın teması “Hayallerim ve Ben” olarak belirlenmiş. 6 ile 13 yaşları arasındaki çocukların katılabildiği yarışmada çocuklar hayallerini resimlere dökecek ve karşılığında ödüllerini alacaklar. Yurtiçi Kargo Resim Yarışması...