Zafer Plaza Araba Çekiliş Sonuçları

Zafer Plaza Araba Çekiliş Sonuçları>

 Bursa Zafer Plaza araba çekiliş sonuçları, Zafer Plaza araba çekilişi sonuçları, Zafer Plaza Honda çekiliş sonuçları, Bursa Zafer Plaza Honda çekiliş sonuçları, Zafer Plaza Honda CR-Z 1.5 GT çekilişi sonuçları, Bursa Zafer Plaza Honda CR-Z 1.5 GT  çekiliş sonuçları, Bursa Zafer Plaza çekiliş sonuçları ile ilgili  ayrıntılar haberin devamında…

Zafer Plaza’nın bu yıla damgasını vuran armağanı teknoloji harikası, sınıfının en güzel aracı Hybrid Honda CR-Z, 4 Nisan 2012, saat 15:00’de 9. noter vekili Sayın Arzu Yalçınkaya, Milli Piyango İdaresi Bursa Şube Müdürü Ahmet Yılmaz ve Bursa Şube Şefi Metin Yavuz gözetiminde, yapılacak çekilişle sahibini buldu.

Armağanlarıyla Bursa’da ilklere imza atan Bursa’nın ilk alışveriş ve yaşam merkezi Zafer Plaza  bugüne kadar kentte “ilk arabayı” ” ilk evi” armağan eden alışveriş merkezi ünvanıyla yine bir Zafer Plaza müşterisini daha sevindirdi.

 21 Kasım 2011 – 30 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşen kampanyaya katılan 079048 numaralı kuponun asil talihlisi Recep ŞENVARDAR Zafer Plaza AVM’den Laptop aldı. Çekilişle dünyanın en iyi hybride araçları arasında gösterilen yeni nesil “HONDA CR-Z 1,5 GT’nin” sahibi olmaya hak kazandı.12 yıldır pek çok ilkle sadece Bursa’nın değil Güney Marmara’nın en çok tercih edilen Alışveriş Merkezi haline gelen Zafer Plaza, 21 Kasım 2011 – 30 Mart 2012 tarihleri arasında  gerçekleşen kampanyanın sonunda yapılan çekilişle belirlenen şanslı kişi Recep ŞENVARDAR oldu. 

Recep Şenvardar 75 liralık alışverişleri karşılığı verilen şans kuponlarıyla Japon otomotiv devi Honda Group’un çok konuşulan ve girdiği tüm testlerden başarıyla çıkan aracı yeni nesil hybrıde “HONDA CR-Z 1.5 GT”  talihlisi olmaya hak kazandı.  

Hayal Kahvesi’nde sahne alan Bakkal Gurubu çekiliş öncesi verdikleri konserle Zafer Plaza AVM ziyaretçilerini şarkılarıyla coşturarak büyük alkış aldı.  

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17/11/2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401-02-99/3098-10606 sayılı izni ile düzenlenen kampanya

Zafer Plaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileri ile mağaza çalışanlarının heyecanlı bekleyişi sonucunda 9. Noter vekili Sayın Arzu YALÇINKAYA, Milli Piyango İdaresi Bursa Şube Müdürü Ahmet YILMAZ ve Bursa Şube Şefi Metin YAVUZ gözetiminde, Zafer Plaza AVM Müdürü Feyza ACAR SÖNMEZER ve BAKKAL Gurubu tarafından çekilen kurada; HONDA CR-Z marka otomobili kazanan “Asil Talihli” 079048 numaralı bilet sahibi Recep ŞENVARDAR, Yedek talihli ise 095093 numaralı bilet sahibi Yedek Talihlisi Murat ÖZÇAKAL oldu.

REKLAMLAROne Response to “Zafer Plaza Araba Çekiliş Sonuçları”

  1. ahmet çavdar says:

    recep bey tebrık ederım ıyı gunlerde kazasız belasız kullanın ınsallah…

Leave a Reply

Portal Teması : Wptr.Co